Wpis z mikrobloga

@Hahazard: wychowywałem sie w okolicy więc pare razy na rowerach tam wbijalismy, wjezdzalismy zawsze od antoniego książka, samochodem pewnie od łupkowej trzeba.

odradzam wjazd bo kiedys tam bylo stromo a droga bardzo terenowa :P chyba ze masz nissana patrola ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://goo.gl/maps/IqFXl
  • Odpowiedz
@wronek89: Najprościej chyba będzie zostawić auto przed tą szkołą i wleźć na górę. Z tego co czytam to teren jest ogarnięty, parę lat temu jakieś barierki zamontowali.

No Patrola nie mam
@kamil_zdun: a nie jestem Franzem Maurerem żeby na komin elektrociepłowni włazić.
  • Odpowiedz
@Hahazard: znam lepsze miejsce do bzykania z dobrym widokiem. Jedziesz do Łagiewnik do klasztoru potem ulica przyklasztorna w dół w zdluz ogródków działkowych dojezdzasz do głównej drogi do strykowa i przecinasz ja jadąc prosto tak jak prowadzi przyklasztorna ona tam jest dość zmasakrowana ale wystarczy przejechać 100-200metrow i skręcić w któraś uliczkę w lewo, znaczy to jest droga polna. Mozna tam stanąć autem i pieprzyć sie do woli bo nikt
wielad - @Hahazard: znam lepsze miejsce do bzykania z dobrym widokiem. Jedziesz do Ła...

źródło: comment_L8vyPEn05TBkWHQrK5Tm0TcMhaUk0Uuz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz