Wpis z mikrobloga

Sytuacja z przed 5 minut. Wiozę żonkę i córeczkę do kościoła. Ogólnie raz w roku odwiedzają kościół. Tym razem mój #rozowypasek ma problemy zdrowotne #jaktrwogatodoboga i modlić się idzie. Wychodzą z auta a córeczka płacze. Pytam co jest? A ona przez łzy: Jajka,zapomnieliśmy jajka. Jakie jajka?-pytam
No malowanki. #truestory #coolstory
  • 37
  • Odpowiedz
@IroL: lol, juz ci najazd zrobili, ze zle postepujesz, zle ze nie wierzysz, zle dzieci wychowujesz. Ja #!$%@?, to kazdego intymna sprawa w co wierzy, do jakiej swiatyni i jak czesto ma POTRZEBE pojsc. Jak to bylo moi drodzy krytykujacy kolege IroL? Widzisz drzazge w oku brata, a belki w swoim nie widzisz...
  • Odpowiedz
  • 1
@ziobro2: No stary,chrześcijaninie pisz z dużej litery w tego co wierzysz bo Cię zajadą i wykręcą jak szmatę na wykopie. Co to za głupie pytanie? Zapytam tak,a który byś chciał żebym miał rok?
  • Odpowiedz
@ziobro2: Ale Jezus przez większość historyków uważany jest za postać historyczną. Ogólnie przepychanie sie tymi zdobyczami religijnymi to imho lekki idiotyzm. Mimo, iż jestem ateistą mam dziękować bogu za siedmiodniowy tydzień? Bo w tym czasie stworzono świat? Za to, ze mam rok 2015, a nie inny? Po co te złości? Żyjmy i dajmy żyć innym!
  • Odpowiedz
@IroL: Pracując w pracy w niedziele Twoja żona nie grzeszy. Grzeszyłaby gdyby wykonywała jakąś pracę niekonieczną np, odkurzałaby, bo to mogła zrobić w sobotę lub w poniedziałek.
  • Odpowiedz
  • 0
@lordus2: Ona w pracy odkurza 6 dni w tygodniuw a 7 dzień odkurza w domu;)
Masz listę od Boga/księdza co i kiedy można wykonywać?
  • Odpowiedz