Wpis z mikrobloga

@hadzia: 6'' jedną ręką będzie ciężko. Ja swojego xiaomi mi3 z 5'' żeby coś kliknąć na górze to muszę przesunąć w ręce. ale pisać smsy mogę normalnie (ale wydaje mi się że na 6'' już nie jest tak kolorowo)
@hadzia: Miałem Z2. Dało się to obsługiwać jedną ręką bez problemu. (moje gabaryty na to pozwoliły) W kieszeni spodni jeansowych przeszkadza. Kupiłem sobie kila par bojówek i telefon nosiłem w bocznej kieszeni. A teraz pointa: W kieszeni jeansów wsiadając do auta pękł mi wyświetlacz. Więc uważaj. Moim zdaniem, albo bojówki albo kurtka z wewnętrzną kieszenią. W sumie zależy to od głębokości kieszeni, jak są spore, to raczej nie powinieneś mieć problemu,
@hadzia: jak nie wyglądasz i nie masz gabarytów dziewczynki ani młodego chłopca to nie ma najmniejszego problemu z noszeniem w kieszeni, obsługa jedna ręką tez nie jest w ogóle problematyczna dla mężczyzny. Chyba ze chodzisz w obcislych rurkach jak pedałek to może Ci się złamać chociaż nie wiem, noszę nota juz od roku czasem w spodniach od garnituru najczęściej w zwykłych spodniach i schylam się i nigdy tego telefonu nie złapałem.
@tsstolik: właśnie jedynymi telefonami które gorzej sterują się jedną ręką jest Twoja nokia i nowy galaxy edge z wygiętym wyświetlaczem.

@hadzia: Nie wiem jak z kieszeniami i rękoma #niebieskichpaskow, ale ja mam 5 cali i to już jest za dużo. W kieszeni gdy mam to nie da się przykucnąć by się nie wbijała w brzuch, obsługa jedną ręką jest już bardzo problematyczna. Ciągle muszę przesuwać telefon trzymając go, by sięgnąć np. belki powiadomień czy przycisków.
hadzia 6 dni temu via Tylko Mirko +1
Jak wygląda sprawa noszenia smartfona z 6" wyświetlaczem z kieszeni męskich spodni? Da się nie łamiąc nogi albo telefonu :) ? Da się obsługiwać jedna ręką?
#windowsphone #android #smartfon

Mike_waw 6 dni temu via iOS 0
Pytanie jaki to mężczyzna ;) - mnie sie udaje haha.

żenada xD