Wpis z mikrobloga

@l3oooo: @Nieprzyjemnie: Podobnie jak mówi kolega. W jednostkach specjalnych takich jak GROM czy JWK wszystko działa w specyficzny sposób i daleko im od regularnego wojska. Nikt tam się nie czepia o stopnie, długość włosów i inne pierdoły. Chyba wiecie co mam na myśli. A dodatkowo działając w Afganistanie operatorzy zapuszczają włosy, brodę z wielu powodów, Chociażby, żeby przypominać miejscową ludność, zdobyć ich szacunek i ile dobrze pamiętam (budzi respekt miejscowych
@goodbye_cruel_world: Wszystko zależy od faceta i rodzaju włosów. Ale chyba najlepsze są kończące się w okolicach łopatek - są długie, ale jeszcze nie na tyle, żeby przeszkadzały ;) Do pasa u faceta może wyglądają fajnie, ale to już niepraktyczne i pasuje bardziej kobiecie. A z kolei krótsze, do ramion, muszą być dobrze obcięte i ładnie się układać, więc... chyba okolice łopatek wygrywają ;)
@DziadekAlzheimer: @drhipis: To jest zajebista fryzura.
@l3oooo: Spoko. Tak na marginesie to częste zjawisko wśród operatorów różnych jednostek specjalnych, z całego świata, nie tylko z Polski. Szczególnie w Afganistanie. W Iraku chyba nie było takiego zjawiska.
W sumie wszyscy faceci z długimi włosami których znam są dość zadbani, nie mają brudnych i przetłuszczonych włosów. Nie wiem, czemu macie taki stereotyp osob z długimi włosami, ale chyba z niezłych wiosek was #!$%@?ło xD skoro się tam nie myjecie.

W sumie czepianie się rzeczy specyficznych i odmienności jest specyficzne dla wiosek i małych społeczności. Cóż, wiele to świadczy o niektórych.
@zielonka: Nie mam kuca bo wygądam w długich jak g*wno (miałem krótko za gówniaka), ale #!$%@? strasznie, taki Eddie Vedder ala Pinkpop92 to seksowny #!$%@? i finał (#nohomo), albo weź takiego Johnny'ego Depp'a...No ale niektóre wolą napompowanych łysych karków z łańcuchami ze srebra próba 800 z Lombardu albo żelików-cwaniaczków z klubu w Pcimiu. Nawet mi was nie rzal

ELO
źródło: comment_Q0qWpGH9hlV6RfoTrep2ZpTN5F0COsvg.jpg