Wpis z mikrobloga

@Wandsbeker: Nie zlikwidowałbyś, bo taka konsola musiałaby być po prostu zubożałym PC na którym można tylko grać. Nie da się zrobić konsoli mocniejszej od PC, więc Gaben wpadł na podobny pomysł i chce sprzedawać PC jako konsole, więc raczej prędzej znikną konsole jakie znamy, na rzecz wypasionych PC z kontrolerami dla upośledzonych i możliwością gry jak człowiek przy użyciu urządzeń wskazujących przeznaczonych dla heteroseksualnych mężczyzn.
kontrolerami dla upośledzonych i możliwością gry jak człowiek przy użyciu urządzeń wskazujących przeznaczonych dla heteroseksualnych mężczyzn.


@wysuszony: ciekawe jak chcesz zagrać w Fight Nighta bez dwóch analogów? Nie mówię już o tym że FIFA na klawiaturze to udręka.

I dla mnie osobiście klawiatura i myszka to strasznie niewygodna sprawa. Ostatni raz grałem tak jakoś w 2010 roku i nigdy więcej #tylkopad
@Wandsbeker: mózg też ci zgnił od przerzutów? Chcę grać w FN, fife i cokolwiek na co mam ochotę to gram na padzie, chcę grać jak człowiek w CS, WT albo jakiegoś RTS to gram na myszy i klawiaturze. Chcę grać na monitorze na biurku to gram, chcę grać na TV to biorę kabel HDMI i gram. Konsola to wykastrowany sprzęt przeznaczony tylko do jednego, jest to jednocześnie zaletą (cena) i wadą