Wpis z mikrobloga

DCP-j140w


@tardis: jak masz tam takie kartridże do samodzielnego napełniania to nic prostszego, kupujesz płyn, napełniasz kardridż troszke i klikasz drukuj - przynajmniej tak to działało w jakimś moim epsonie.
@tardis: jeżeli pojemnik ma tusz to oznacza zaschniętą głowicę.
Jeżeli jest na gwarancji to wysyłaj.
Jak nie to masz kilka możliwości.
1. Głowicę z tuszem kładziesz na husteczce zamoczonej w ciepłej wodzie. Nie zalej elektroniki - woda musi zakryć dysze. Czasami pomaga. Potem czyszczenie w drukarce.
2. Oddać do serwisu i czyszczenie w myjce ultradźwiękowe.
3. Kupno nowej głowicy - są dość drogie.
4. Kupno nowej drukarki.
@tardis: Kupiłem płyn do udraznianai głowic w sklepie z tuszami i innymi takimi - napełniłem kardridż z zaschniętą głowicą, kazałem mu wydrukwoać 2 strony całe zapełnione tym niedziałającym kolorem, powoli zaczeło go odblokowywać, jak przeszedł procedurę to jeszcze raz, potem napełniłem normalnym tuszem, działało.
@tardis: Nie mam pojęcia - do mojej drukarki komplet kartridży z 4 buteleczkami tuszów 200 ml kosztował kilka lat temu 40 zł. Ale może też ten sposób z husteczką zadziała. W zasadzie to to samo, tylko, że atakujesz głowicę od zewnątrz a nie od środka.
@tardis: ja mam dcp165c i niedawno mialem problemy z drukowaniem. Musiałem przeczyścić. Wpisz na youtube dcp165 i tam jest po angielsku jak gość czysci głowice. Zrobiłem podobnie i podziałało. Musisz kupić 1. płyn do udrażniania. 2. strzykawkę. 3. odpowiedni wężyk. Powinno sie udać. Mi pomogło. A drukarka super i kupuje tusze po 1.49, drukuje co leci, ostatnio drukowałem 1k pracy mgr i tyle co na drukarce zaoszczędzilem to niesamowita sprawa. Powodzenia
Bóg jeden raczy wiedzieć, użyj trochę sprytu...
Strzykawkę podpowiem w patece mozesz, płynu szukaj na alledrogo, albo w dobrze wyposażonych sklepach z tuszami.
Skąd jesteś?