Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AndreaL: Pytam, bo większość facetów jaką znam zawsze pociągały uległe kobiety. Zastanawia mnie zwyczajnie jaki typ facetów lubi być zdominowanych przez kobietę ;)
@FELIX90: Nie wiem czy tak łatwo da się to wszystko zaszufladkować. Nie jestem bawidomkiem ale statystycznym introwertykiem. Odkąd poznałem pewną osobę, moje życie toczy się na zupełnie innych zasadach. Wcześniej byłem nieśmiały w kontaktach z kobietami, ale teraz szarpałbym od razu. Może i wcześniej nie pociągały mnie takie rzeczy jak wyżej wspomniano, ale czuje, że ta owa kobieta mnie zdemoralizowała totalnie, więc jestem otwarty na wszystko (prócz anala ( ͡°
@FELIX90: Zostałem wychowany w przekonaniu, że tylko 2 otwory w ciele kobiety facet może wykorzystać, stąd moje obrzydzenie na punkcie anala. Zresztą stary, mam znajomą, która bawi się w takie akcje na szerszą skalę i trochę z tym roboty jest, w sensie przygotowania. Wątpię też, że wynika z tego zajebista przyjemność, większa niż z normalnego stosunku.
akcje na szerszą skalę


@AndreaL:
Co masz na myśli?
Do dalszej części wypowiedzi zarówno ja jak i reszta może się odnieść w taki sposób, że żadnych przygotowań nie trzeba robić :). Co najwyżej kupić żel.
@FELIX90: Może i nie wiem, ja tylko co nieco kiedyś usłyszałem. Nie pamiętam nicku, więc sorry. Zresztą z tego co pamiętam na zbiorniku było wszystko udostępnione tylko dla znajomych, więc nic byś nie zdziałał.