Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas, bym i ja podsumował rok 2014 w moim wykonaniu.

Ten rok minął tak bardzo szybko, a tak wiele różnych rzeczy udało mi się w nim zrobić. Choćby patrząc na wszystko, co udało mi się napisać na Wykopie, aż trudno mi uwierzyć że wszystko to zamknęło się w jednym roku.

To dam takie w miarę chronologiczne streszczenie:

- Straciłem hajsy na Kryptowalutach dzięki swojemu podejściu "poczekajmy, będzie jeszcze drożej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Szukałem swojego miejsca na Wykopie próbując pisać komentarze na głównej po utracie hajsu, never again, miałem bordo i nie polecam...

- Dyskretnie śmieszkowałem na mirko pisząc pasty, "zabawne" historie, wrzucając "zabawne obrazki" i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Zacząłem udzielać się pod tagiem anime.

I wtedy nadeszło lato 2014, które całkowicie mnie odmieniło i na moje oko zrobiło ze mnie lepszego człowieka ;)

- Razem z #bojowkaparamparam kręciłem inby na nocnych, przepychaliśmy znaleziska na główną, ekscytowaliśmy się gdy @parampadam obiecał że usunie konto, wrzucaliśmy zdjęcia boberów, Shreków, psów Krawczyka, majonezu, kokosów i czego to tam jeszcze nie było :P

- Zacząłem komentować obrazki na #randomanimeshit i integrować się z cumplami ()

- Ruszyłem tagi: Smash Bros z Codziennikami każdego dnia aż do premiery gry, Joookub Poleca z minirecenzjami serii anime, Joookub Poleca Gry z minirecenzjami gier, na razie tylko dwie, ale zamierzam jeszcze trochę więcej popisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Kupiłem Gateway 3DS. To otworzyło mi bramę do tyyylu różnych hakierskich operacji które już zrobiłem i regularnie robię, tak jak dzisiejsze pierwsze tematy graficzne. Do MK7 wrócę już wkrótce!

- Odkryłem #pixiv. Zacząłem masowo spamować obrazkami z Pixiv na #randomanimeshit

- Zacząłem uczyć się rysować.

...

...Z czego się śmiejecie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Serio coś mi tam wychodzi! Espurr rysowany od zera po parunastu lekcjach w Pokemon Art Academy!

A w moim życiu prywatnym? Straciłem kontakt z przyjaciółką z dzieciństwa. Z nauką sobie całkiem elegancko radziłem. Przeszedłem tony gier na różne konsole, obejrzałem paręnaściedziesiąt animców. Wskrzesiłem stronę z hackowaniem zamkniętą jakiś rok temu. Nauczyłem się akceptować innych, zacząłem być otwarty na innych ludzi, inne kultury...

Jakie mogę dać sobie postanowienie noworoczne w takiej sytuacji? Może by renesans mojego życia, czyli ostatnie sześć miesięcy, trwały jak najdłużej. Żebym uśmiechał się jeszcze częściej, niż uśmiecham się teraz. Żebym nauczył się przenosić swój uśmiech na twarze innych. I żebym wreszcie uwolnił się z mojego komputerowego uzależnienia. Ale nie kosztem hackowania oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żebym nie żył przeszłością ani przyszłością, tylko żebym żył każdym dniem.

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim mirkom, a w szczególności cumplom! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#2014zwykopem #art
Pobierz
źródło: comment_Kut5qN7pKFb4z8JFo74sUnHtRpfCjqjI.jpg
  • 3