Wpis z mikrobloga

Noooo wreszcie. Po ponad 10 miesiącach poszukiwań kupiłem swoją pierwszą szosę :D Specyfikacja poniżej:

Canyon Roadlite 6.0 z 2013 rama aluminiowa, klamki, korba, przerzutka tył i przód Ultegra 6700, hamulce 105. Koła Mavic Aksium, wideł carbon, sztyca i kierownica Ritchey WCS. Rower kupiłem używany i to dość intensywnie jak się dobrze przyjrzeć, ale jestem bardzo zadowolony. Wrażenia z jazdy niesamowite, przyśpiesza jak dzik :D

Oficjalnie zakładam #wykopcanyonclub ;)

Na zdjęciu widać też moją transportową kozę. W Canyonie pedały do wymiany, ale już nie mogłem się doczekać jazdy więc coś trzeba było założyć żeby pokręcić kilometry :P

#rower #rowery #pokazrower #szosa #pokazkota
Man1ek - Noooo wreszcie. Po ponad 10 miesiącach poszukiwań kupiłem swoją pierwszą szo...

źródło: comment_lb7nJX9gRhGsZ2BK0j8K7Yh9bsSL4xUX.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Man1ek: Ale ze mnie gapa :D Tak całkowicie na boku: trochę zazdroszczę ludziom o "normalnych" wymiarach możliwości kupna używanych rowerów po FAJNEJ cenie. U mnie niestety tylko nówki wchodzę w grę, bo zwyczajnie nie ma rozmiarówek.
  • Odpowiedz
@kocurkolandia: W sumie mógłbym powiedzieć to samo :D Bo widziałem masę okazji dla "nienormalnych" wymiarów :P Fakt jest taki, że trzeba się zaprzeć, uparcie szukać swojego i podjąć w końcu szybką decyzję . Po tym jak 3 rowery mi uciekły bo ja negocjowałem cenę z właścicielem a ktoś klikał kup teraz wiedziałem, że nie ma się za dużo czasu na zastanawianie :D
  • Odpowiedz
@kocurkolandia: XS,XL miałem wrażenie, że nie ma moich rozmiarów :) kwestia perspektywy. Jeśli mogę podpowiedzieć to co mi pomogło. Szukałem głównie na allegro, olx. Usiadłem któregoś dnia przejrzałem wszystkie strony w kategorii szosowe, potem codziennie po 22 filtrowałem w wyszukiwarce alle "dodano w ostatnich 24h" i tym sposobem codziennie przeglądałem tylko kilkadziesiąt ogłoszeń. Tym sposobem po miesiącu kupiłem Canyona :)
  • Odpowiedz