Wpis z mikrobloga

@vasil: nie bardzo wiem o co walczysz, chyba dotarlo ze zgasles mimo ze tak bardzo chciales swiecic.Widze ze dzielnie przeczesujesz wykop jaki i reszte internet.Zabawne jak bardzo ludzie twojego typu nami sie interesuja...czy z wrodzonej nienawisci do kobiet czy tez z osobistego bolu dupy ktory powodujemy jak widzisz na wlasnym przykladzie...spolka ktora wiemy na jakich zasadach powstala,dobre.moze nam opowiesz o tym na jakich to zasadach powstala spolka,hę?detektyw od siedmiu bolesci.
@vasil: reszte zostawie na pozniej nie tutaj:)...ochlon i wstydu oszczedz...powtarzajac za Panem Stonoga-nie strasz nie strasz bo sie zesr..

Jak ja miala bym sie bac takich internetowych psycholi jak ty to zabetonowala bys sie w piwnicy a jak taki mocny jestes to zapraszam serdecznie cwaniaku.Oszczedz sobie strachow w internecie bo nie jestes pierwszy a jednym z wielu
@vasil: a kogo obchodzi skad ty jestes ? Bo mnie nie interesuje skad jestes i kim jestes w przeciwienstwie do ciebie.biedak bedzie zawsze biedny nawet jesli dotyczy to tylko biedy umyslowej...dobrej nicy ci zycze
@vasil: posralas...umysl gimbusa bedzie zawsze biedny i tego nie przeskoczysz...chcesz sie posrac??? Zapraszam serdecznie jesli taki kozak jestes, moze osobiscie mi opowiesz o tym co masz do powiedzenie ??? He? Zobaczymy kto sie posra....popatrz w necie, latwo nas znalezc
A @vasil: a ukrywac sie nie potrzebuje, pokazalam ci czym jest krs wiec prosto ustalic tak??? Za tydzien mamy szkolenie wiec jesli nie trafisz do nas na silownie bo zbyt prosty jestes zeby znalezc adres, do domu, ale tu mozesz miec klopot bo nigdzie adresu nie ma to zapraszam na tor, porozmawiasz z nasza ochrona , bedziesz mial szanse wykazac sie meskoscia w realu a nie w sieci:)))powodzenie zycze bo bedzie
@vasil: nie byles w stanie ogarnac imion, nazwisk, nawet nazwy firmy nie mowiac o formie dzialalnosci wiec ochlon i usun konto bo forsujesz glupote.Ja rozumiem ze to w modzie ale byc trolem to sztuka,duza sztuka a tobie to nie wychodzi
Ponizej...tak ,jak ci napisalam ze jest wszystko w krs, no jesli wtedy nie znalazl bys to tez znaczyloby ze czytac nie potrafisz.A karachana sie nie czepnelam a uwazam ze to manda mlodocianych idiotow ktorzy nic nie moga a wydaje im sie ze moga wszystko.Tak jak i tobie, szukasz potwierdzenia ze dupa obsrana itd po swoich wpisach w necie.Zalosne bo to samo robi karachan myslac ze zastraszy ludzi zamawiajac na ich adres pizze.A