Wpis z mikrobloga

#postanowienienoworoczne #touhou #cirno

Wołam #randomanimeshit bo dadzą plusy na zachętę (atencja musi się zgadzać) i sprawiają wrażenie przyjaznych ()

poznać nowych ludzi. Uważam, że znalazłem świetne miejsce, nie sądzicie? ( )

pójść na studia. Żeby mi się chciało.

nauczyć się grać na gitarze. Patrz wyżej.

przeczytać parę książek. Najlepiej po angielsku. Patrz wyżej.

#podsumowanie2014 - przeżyłem bez uszczerbku na zdrowiu. Nie osiągnąłem niczego, co postanowiłem sobie rok temu. Było parę udanych momentów, ale poza tym raczej szkoda wspominać.
źródło: comment_AHm7gL7d7Zso0lEVJrJFUaPSGLsm5zBf.jpg
  • 18
Cześć @wykopowy_on. Co słychać? Ja właśnie wróciłem od fryzjera i stwierdzam, że jest zimno w uszy. Poza tym zacząłem oglądać Peep Show, nieanimowane co prawda. Uświadomiłem sobie, że do przegrywu bohaterów tego serialu jeszcze mi daleko.
@Existanza: A u mnie dobrze. Już po świętach, więc pewnie jakieś +4kg do wagi. I znowu mnie czeka zrzucanie ()

Też ostatnio byłem z przymusu do fryzjera i zostałem trochę za krótko przycięty, więc teraz mam krótką damską fryzurę :P
@wykopowy_on: Z aktywności fizycznej, ja lubię chodzić na łyżwy, ale to może nie być przyjemne doświadczenie dla każdego. A o włosy się nie martw, wkrótce powinny odrosnąć. Mówisz, że wtedy będziesz miał zwyczajną damską fryzurę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Existanza: Wyjdzie w praniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ścieżki rowerowe powinny być raczej odśnieżone, ale kto wie.

Są zimowe opony na rower- takie z kolcami. Tylko, że trochę trzeba się na nie wykosztować, a nie wiadomo jak z tą zimą będzie ;)