Wpis z mikrobloga

#truelolcontent #wykoplolcontent

Jeden z użytkowników o Żydach:

Analizując "ich" strategie działania muszę stwierdzić, że przy skrajnej porażce są skłonni rozdupcyć Izrael by zrobić z siebie jeszcze większą ofiarę losu. Coś ala poświecenie swoich w Oświęcimiu (to były przemyślane działania, pociągali za sznurki żeby do tego doszło) aby wykreować w globalnej świadomości antysemityzm a później terroryzm by teraz między innymi bezkarnie mogli strzelać do Palestyńczyków. Z ukrycia łatwiej się rządzi.


No to się pewnie ktoś oburzył za ten komentarz.
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RafiRK:

dlatego też pisze, że to upraszczanie, widzisz czarno-białe


Napisałeś kłamstwo i to ma niby świadczyć o moim upraszczaniu? Wypisujesz tu jakieś
  • Odpowiedz
@ghostface: będziesz się czepiał nadal jednego słowa? Już wytłumaczyłem.

Ale ja o tym wiem i z moich postów nie wynika, że jest inaczej.


Nie ma sensu tak jak mówiłem..
  • Odpowiedz
@ghostface:

absurdalność tego, co wymieniłem jest praktycznie identyczna (a nawet jest tak jak pisze Ryu - teza o jaszczuroludach jest bardziej prawdopodobna), tak więc to co pisałem jest jak najbardziej prawdziwe.


Nie szukam w innych wątkach.
  • Odpowiedz
@RafiRK: i w jaki sposób fakt, że istnieją kretyńskie i absurdalne teorie uzasadnia tezę, że widzę świat w barwach czarno-białych? :) Widzę, że mamy kolejnego użytkownika z upośledzoną umiejętnością wnioskowania.
  • Odpowiedz
@RafiRK: o tym właśnie piszę - to co tutaj wypisujesz nie ma żadnego sensu. Sugerujesz, że to dowody na to, że widzę świat w barwach czarno-białych? Bo uważam to co wypisujesz za bełkot? Dobre. A może to dowód na to, że napisałem, że "połowa ludzi na świecie to oszołomi"? Równie celnie.
  • Odpowiedz
@ghostface: nie, to dowody na to, że dyskusja z tobą nie ma sensu. Klasyfikowania czegoś na coś i na coś innego, czyli inaczej upraszczanie, nietrafione porównania, sugerowanie komuś pewnych rzeczy czy wyśmiewanie z powodu swojej racji to właśnie ten podział.
  • Odpowiedz
@RafiRK:

nie, to dowody na to, że dyskusja z tobą nie ma sensu.


Napisał gość, którego pierwszy komentarz w tym wątku to kłamstwo i próba budowania na tym kłamstwie
  • Odpowiedz
@ghostface:

Napisał gość, którego pierwszy komentarz w tym wątku to kłamstwo


Przypomnę, że na pytanie, dlaczego zarzucasz mi, że uważam połowę ludzi na świecie za oszołomów odpowiedziałeś "nie wiem". To ilustruje twój poziom intelektualny
  • Odpowiedz
@RafiRK:

Dla mnie i użytkownika wyżej jest.


Dla ciebie i użytkownika, który wierzy w to, że holocaust zorganizowali Żydzi z pewnością wiele rzeczy jest tym, czym nie jest. Ale to już problem z wami.
  • Odpowiedz