Wpis z mikrobloga

#truelolcontent #wykoplolcontent

Jeden z użytkowników o Żydach:

Analizując "ich" strategie działania muszę stwierdzić, że przy skrajnej porażce są skłonni rozdupcyć Izrael by zrobić z siebie jeszcze większą ofiarę losu. Coś ala poświecenie swoich w Oświęcimiu (to były przemyślane działania, pociągali za sznurki żeby do tego doszło) aby wykreować w globalnej świadomości antysemityzm a później terroryzm by teraz między innymi bezkarnie mogli strzelać do Palestyńczyków. Z ukrycia łatwiej się rządzi.


No to się pewnie ktoś oburzył za ten komentarz.
  • 59
  • Odpowiedz
panowie nie stresujcie się, krzywdę wam robię przedstawiając swój punkt widzenia czy co? Czasami wasze komentarze są tak tendencyjne, że może byście zaczęli od siebie.
  • Odpowiedz
przedstawianie swojego punktu widzenia to wyśmiewanie? Gdzie Twoja tolerancja i obiektywizm. Ja szanuję wszystkie istoty bo wszystkie istoty mają takie samo prawo do życia.
  • Odpowiedz
Jeśli coś wyśmiewasz większość wykopowiczów twierdzi, że się mylisz w przemyśleniach, więc dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@Ryu:

Hmm.. czasami w słabych polskich serialach mają pomysły na podobnym poziomie ale skoro sugerujesz, że są mniej inteligentni od przeciętnych reżyserów to teraz Ty ich obrażasz. Nie ładnie tak bliźniego poniżać.
  • Odpowiedz
@Analityk: Ta... Wyśmiewanie idiotycznych polądów z którymi nie zgadza się 99,999% ludzi to robienie z siebie wszystkowiedzącego. Najpierw cię boli, że ludzie dzisiaj jedzą pączki, a nie myślą o tym, że za tydzień w środę powinni brać udział w czarach, a teraz znowu bronisz to... Ciekawe jak naciągany powód znajdziesz następnym razem żeby się do mnie przyczepić ;)
  • Odpowiedz
Może prościej, zamiast pisać o kinematografii odwołam się do czegoś bardziej przyziemnego czyli historii, to już 2 tysiące lat temu ludzie potrafili przemyśleć skomplikowaną strategie wojenna mającą wpływ na kilka pokoleń do przodu, poczytaj kilka książek to może zauważysz to o czym piszę, no ale teraz przy postępie technologicznym zapewne wszyscy ludzie zgłupieli i grają w otwarte karty.. w takie coś uwierzyć to trzeba być ignorantem. Nie będę odnosił się do konkretnych
  • Odpowiedz
@rostu: przecież to żaden argument na to, że to prawda. Równie dobrze można napisać, że światem rządzą faraoni ze środka piramid, którzy przemyśleli to 5000 lat temu i jest to możliwe, więc tak jest.

Przestań się ośmieszać.
  • Odpowiedz
Ja mogę pisać co uważam za słuszne, jeszcze jest jako taka wolność słowa.

Nie karzę Ci wierzyć w to co piszę, czyżbym w jakimś miejscu zabraniał Ci przedstawić Twój punkt widzenia? W sumie odnoszę wrażenie, że jak ktoś się bardzo i szybko oburza to coś jest na rzeczy, głupotę zwyczajnie się ignoruje.
  • Odpowiedz