Wpis z mikrobloga

#truelolcontent #wykoplolcontent

Jeden z użytkowników o Żydach:

Analizując "ich" strategie działania muszę stwierdzić, że przy skrajnej porażce są skłonni rozdupcyć Izrael by zrobić z siebie jeszcze większą ofiarę losu. Coś ala poświecenie swoich w Oświęcimiu (to były przemyślane działania, pociągali za sznurki żeby do tego doszło) aby wykreować w globalnej świadomości antysemityzm a później terroryzm by teraz między innymi bezkarnie mogli strzelać do Palestyńczyków. Z ukrycia łatwiej się rządzi.


No to się pewnie ktoś oburzył za ten komentarz.
  • 59
panowie nie stresujcie się, krzywdę wam robię przedstawiając swój punkt widzenia czy co? Czasami wasze komentarze są tak tendencyjne, że może byście zaczęli od siebie.
przedstawianie swojego punktu widzenia to wyśmiewanie? Gdzie Twoja tolerancja i obiektywizm. Ja szanuję wszystkie istoty bo wszystkie istoty mają takie samo prawo do życia.
@Ryu:

Hmm.. czasami w słabych polskich serialach mają pomysły na podobnym poziomie ale skoro sugerujesz, że są mniej inteligentni od przeciętnych reżyserów to teraz Ty ich obrażasz. Nie ładnie tak bliźniego poniżać.
@Analityk: Ta... Wyśmiewanie idiotycznych polądów z którymi nie zgadza się 99,999% ludzi to robienie z siebie wszystkowiedzącego. Najpierw cię boli, że ludzie dzisiaj jedzą pączki, a nie myślą o tym, że za tydzień w środę powinni brać udział w czarach, a teraz znowu bronisz to... Ciekawe jak naciągany powód znajdziesz następnym razem żeby się do mnie przyczepić ;)
Może prościej, zamiast pisać o kinematografii odwołam się do czegoś bardziej przyziemnego czyli historii, to już 2 tysiące lat temu ludzie potrafili przemyśleć skomplikowaną strategie wojenna mającą wpływ na kilka pokoleń do przodu, poczytaj kilka książek to może zauważysz to o czym piszę, no ale teraz przy postępie technologicznym zapewne wszyscy ludzie zgłupieli i grają w otwarte karty.. w takie coś uwierzyć to trzeba być ignorantem. Nie będę odnosił się do konkretnych
@rostu: przecież to żaden argument na to, że to prawda. Równie dobrze można napisać, że światem rządzą faraoni ze środka piramid, którzy przemyśleli to 5000 lat temu i jest to możliwe, więc tak jest.

Przestań się ośmieszać.
Ja mogę pisać co uważam za słuszne, jeszcze jest jako taka wolność słowa.

Nie karzę Ci wierzyć w to co piszę, czyżbym w jakimś miejscu zabraniał Ci przedstawić Twój punkt widzenia? W sumie odnoszę wrażenie, że jak ktoś się bardzo i szybko oburza to coś jest na rzeczy, głupotę zwyczajnie się ignoruje.