Wpis z mikrobloga

w dzień wyjazdu do mojego rodzinnego domu na #swieta, wracając z #pracbaza znalazłem w skrzynce #awizo! oczywiście domyślałem się, że jest to paczuszka od szczęściarza, który mnie wylosował w #wykopoczta zima'14

gnając na pocztę nie wiedziałem, że będę stał w prawie godzinnej kolejce, ale BYŁO WARTO!!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wróciłem szybko do mieszkania i zabrałem się za rozdziewiczanie tego zacnego prezentu!

paczuszka początkowo wyglądała TAK!, w środku była bardzo zabezpieczona! przyznam szczerze, że list przeczytałem na końcu xD

od razu w oko wpadła mi bambusowa linijka i dołączona do niej w liście historia:

Zrób tak: podejdź do dziewczyny w autobusie lub tramwaju i włóż do jej ręki bambusową linijkę.


Powiedz: "trzymaj". Wtedy ona rozdziawi buzię i zbada Cię spojrzeniem jakby zastanawiała się czy nie chcesz zabrać jej akordeonu. A Ty oparty o szybę powiesz, że jesteś Michał. Ona zapyta "o co tu chodzi?" Odpowiedz wtedy: "ściśnij linijkę i odmierz 30 centymetrów". Z nonszalanckim uśmiechem pod nosem podniesiesz wzrok z jej przestraszonej twarzy na migające za szybą kamienice i manufaktury. Przez 7 sekund odpowiednio zmarszczysz brwi, żeby wyglądać jak James Bond, po czym spojrzysz jej głęboko w oczy. Ona w tym czasie zdąży pojąć wszystko. Z nutką podniecenia i szczyptą żądzy spyta zaskoczona: "taki długi jest Twój penis?" Wtedy odpowiedz: "nie mała" - zrób krok w kierunku drzwi - "tak szeroki jest mój akordeon" Po czym wyjdź, bo oczywiście zagadałeś do niej 37 i 1/3 sekundy przed przystankiem. Zejdź wolno po schodkach nie oglądając się za siebie, włóż ręce w kieszenie, drogiego, pedalskiego płaszcza i odejdź pogwizdując. Po powrocie do domu dziewczyna będzie masturbować się jedną z nich, jedynym, co jej po Tobie pozostało. Któregoś dnia zaświeci na linijkę promieniem ultrafioletowym i znajdzie numer, oczywiście napisany słownie po łacinie. Odszyfruje go i zadzwoni do Twojego znajomego muzyka, umówią się i razem zagrają. Znajomy przywiezie Ci jej akordeon, który powiesisz w piwnicy, wyciągniesz z kontenera następną linijkę i opuścisz pomieszczenie..


Czas rozpocząć kolejne polowanie...


Tak, to Ty, Linijkarz, jeden z ocalałych członków załogi greckiego tankowca Lotus.

w paczce była też prawilna książka o przygodach #jamesbond

duża ilość słodkości i klasycznie jak na paczkę z #poznan rogal

czaderska karta-nóż z #wish

pocztówka z Poznania, #cydr Miłosławski, magiczną chińską zawieszkę,którą autor paczki otrzymał z wish.com

otagowane zdjęcia z moimi zainteresowaniami, szczególnie polecam zdjęcie z @hannazdanowska #lodz xDDDDD

i na koniec oczywiście prawilna cebula!

autor paczki nie podpisał się pod listem, poukrywał w paczce kilka tagów, które go ujawnią, lecz niestety musiałem się zwrócić o pomoc!

@Marpop cumplu! wielkie dzięki za tak wspaniałą paczkę! sprawiłeś mi ogromną radość!

PJONA!
jamesbond007 - w dzień wyjazdu do mojego rodzinnego domu na #swieta, wracając z #prac...

źródło: comment_SN6iL5NwB1wfzPOeojxS9zscOIzXJU0E.jpg

Pobierz
  • 4