Wpis z mikrobloga

Ja jebe ... ten cały tag #tinder leci na #czarnolisto jak nic. Wrzucanie czyjejś mordy bez zgody tych osób powinno byś banowane z urzędu. Jak już wrzucanie te Wasze nieudolne próby podrywu to przynajmniej zasłońcie twarz osoby do której piszecie. Wątpię czy mielibyście ochotę kiedyś spotkać swoją facjatę na mirko na podobnej zasadzie.
  • 17
  • Odpowiedz
@vertoo: kochany, jeśli ktoś wrzucił zdjęcie do Internetu, niezależnie na jaki portal, to znaczy że sam opublikował swój wizerunek i nie ma różnicy czy zobaczysz to na fejsbuku czy na wykopie. Idąc tym tokiem myślenia żaden mem by nie powstał, myślisz że ci ludzie wyrażali zgodę by ich zdjęcia stały się memami? Tak działa Internet, niestety, raz coś wrzucisz i nigdy nie zaginie.
  • Odpowiedz
@Kirkain: Bawi mnie Twój sposób myślenia i już nawet nie chodzi tutaj co jest dozwolone pod względem prawnym a co nie, tylko o to, co wypada Człowiekowi jako istocie rozumnej a co nie. Jak idziesz ulicą i widzisz, dajmy na to, dziewczynę z krzywym nosem, to zwołujesz ziomków, otaczacie ją kołem i zaczynacie festiwal pod hasłem "e pacz seba, jaki krzywy kinol, ale zabawne, no ufo nie człowiek". Przecież dziewczyna
  • Odpowiedz