Wpis z mikrobloga

@przemeklif: awari- ZEROO, spalanie niskie, 250 czy 535 raczej dla osób do 175cm, ja mam 185 i trochę za duży jestem do nich, chyba że spacerówki założysz to co innego, nogi już ci się inaczej układają i nie trzesz. Jeżeli uda mi się ją sprzedać, to kupuje drag stara 650 na początek takie virago są świetne
@przemeklif: tylko uważaj od kogo kupujesz, ja sam osobiście przez przypadek kupiłem w deutschland od sąsiada kuzyna, taki stary dziadek który nie miałsiły już siadac na nim ,zanim go kupiłem zrobił mu serwis na 700euro (oryginalny łańcuch, zębatki itd) i teraz bez awarii 2 lata śmigam
@cezarololo: No też jeździłem w tym roku, termoaktywne ciuchy, grzane rękawice hurr durr co mi zima haha, do czasu jak się wyłożyłem, bo złapał przymrozek. #!$%@?łem kolanem w krawężnik, efekt: otwarte złamanie w 30 miejscach, jakoś to poskładali ale nie mam pełnego ruchu, poza tym noga krótsza o kilka cm, możliwe że będzie konieczna kolejna operacja w celu wydłużenia. Chcecie to jeźdzcie, ale ja już się nauczyłem, że nie warto kozaczyć.
@cezarololo: jeszcze mając piździka 50tkę jeździłem do szkoły, przynajmniej póki poniżej 5*C nie spadało... Kolana dalej mnie za to nienawidzą i dają często znać o sobie :P