Wpis z mikrobloga

@intruzzz: ikonka z rozjechanym kotem to jedyny minus tego programu. Mały, szybki, obraca automatycznie zdjęcia według EXIF, ma wszystkie podstawowe efekty, wiele wtyczek, przetwarzanie wsadowe, bezstratne obracanie JPEG i inne zalety. Wtyczki mają najprostszy instalator świata.
  • Odpowiedz
@michaal: to jest ta chwila, kiedy chciałbym autorowi wpisu dać minusa, nacisnąć czerwony przycisk i nuke him from orbit. jak można nie kochać irfanview? to pierwszy program jaki instaluję zawsze po formacie(no dobra, po 7zipie), mega lekki, intuicyjny i mogę tam zrobić wszystko czego potrzebuję, nie wspominając o batch resize/resample
  • Odpowiedz
@intruzzz: Najlepszy program jak trzeba wrzucić zrzut ekranu, po co mi jakieś onlineowe badziewia? Chcesz na szybko coś wyciąć, zmienić rozdziałkę, format, gorszą jakość? Pyk pyk i gotowe. Prosty, lekki szybki i bez wodotrysków.
  • Odpowiedz
@plnk: Może to złe słowo, ale... po instalacji wizualnie system wyglądał jak jakieś dupere... ikony te z tym brzydkim, czerwonym czymś wszędzie. Mnie to ze względów 'estetycznych' odrzucało :) A po deinstalacji tego ustrojstwa Windows 95/98 tracił wszystkie skojarzenia rozszerzeń i wszystko przestawało się otwierać w programach do tego przeznaczonych. Trzeba było ręcznie to za każdym razem korygować.

Dla kontrastu, właśnie ACDSee już wtedy nie miało takich problemów. Po deinstalacji
  • Odpowiedz