Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza przejażdżka po #anglia #yorkshire w ukochanym #bmw #e36 320i rocznik 92.

Trasa po #autostrada M1 z #barnsley do #sheffield

Z filmiku można wywnioskować pare ważnych rzeczy:

0. Anglicy nie umieją jeździć (najgorzej na autostradzie). Wiecznie blokują prawy najszybszy pas, nie zdjeżdżają, trzymają się kurczowo za dupą (sam się na tym łapie). Gdy im zwrócisz uwage to jeszcze bardziej się trzymają tego pasa i strasznie januszują.. No chyba, że to trafiłem na samych polaków ;)

1. Nagrywane #oneplus #opo - programem #autoguard na #android - bardzo fajna apka i telefon również nagrywa niczego sobie ;)

2. Ja jeżdżę bardzo agresywnie, po #krakow'sku i szybko (jak na początkującego #sebix'a z bmw przystało ;) )

3. Wszystko mi się #!$%@? w aucie - dużo można usłyszeć i już przygotowywuje filmik jak go dzisiaj odpalałem przez dobrą chwile ;)

UWAGA #konkurs: Do wygrania zaproszenie na odkupienie ode mnie mojego starego #samsung #galaxy #s2 #sgs2 za £40 z darmową wysyłką na terenie #uk (Jak dla #oneplusone działało to dlaczego tutaj by nie miało? :D #januszebiznesu ).

Konkurs polega na wskazaniu co się dokładnie #!$%@? przed tym jak spostuje następny filmik ;> Do dzieła!


4. Bardzo chętnie przyjmę wszystkie opinie na temat poprawy mojej jazdy! Wiem, że nie jeżdżę idealnie i popełniam dużo błędów, ale mimo wysokiej prędkości zawsze staram się trzymać pełną kontrole i nie szarżować (wszelkie porady chętnie przyjmę).

5. Na tym kanale #youtube będę wrzucał codziennie filmik z moich przejazdów z i do pracy - tak po prostu - także sugestie mile widziane.

6. Trzęsący się ekran postaram się poprawić w następnych wydaniach - niestety mam bardzo słaby zestaw do trzymania tefonu - ma ktoś coś z dobrym tłumieniem? Polecacie coś zrobić z dźwiękiem?

8. Są wszystkie punkty.

PS: #lpg po £0.599 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS2: Oczywiście, żeby było jasne: to nie ja prowadze na filmiku i to nie moje auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Spamtagami:


PS Vita: Włączcie se adnotacje.
sorek - Dzisiejsza przejażdżka po #anglia #yorkshire w ukochanym #bmw #e36 320i roczn...
  • 45
@papiez_: dodawanie gazu przy redukcji, by obroty silnika nie szarpały skrzyni biegów i sprzęgła ;) Bardzo często na motocyklu - ciężkie, szczególnie przy potrzebie hamowania, ale jak dobrze nauczony to dobrze brzmi i ma inne benefity ;)
@brukiew: dokładnie takiego bólu dupy mi było trzeba. bo przecież nie można normalnie pogadać ;)

Tak, niestety mój silnik na niskich obrotach jest za wolny na rozkręcenie, a hamulce z przodu się grzeją (jedno-tarczówki :( ), za cene ręcznego (którego i tak musze zmienić), a bez rozkręcenia obrotów to autko nie kręci się.

I tak, w niemczech się zjeżdża choć też się na tempomatach jeździ, a Ci co jadą szybciej zawsze