Wpis z mikrobloga

co te uczelnie to ja nie...

dziady zrobili nie dość, że zjazd przed świętami (19-21) to jeszcze tuż po nowym roku (2-4) i w chu... zaliczeń ()

to jest nieludzkie

i w tym miejscu pozdrawiam Panią doktor od kinezjologii, która musi zrobić wcześniej egzamin, boi się jeździć w późniejszych godzinach na uczelnie, bo 'niebezpieczna okolica' ( ͡° ͜ʖ ͡°) (na jej miejscu też bym się bała studentów :D )

#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #studbaza
  • 12
@gaska: ano sama wybrałam, nie żale się na same studia tylko na to, że ja też pracuje w tygodniu z racji studiów zaocznych, a 3 weekendy (pt,sob,nd) w miesiącu spędzam na uczelni to chociaż mogli by jeden zjazd odpuścić, student też ma poza studiami inne obowiązki ;)

a jak już tak się czepiamy, to ci ludzie co pracują w święta i po też sami wybrali sobie taką prace, więc to nie
@zyrafauka: Tez tak studiowalam i pracowałam, to w sumie nic nadzwyczajnego w obecnych czasach.

To nie kwestia czy ktoś pracuje w swieta czy nie - raczej to czy narzeka.
@gaska: uważam, że nikt nie chce pracować w święta i nie miałabym zamiaru go gnębić za to, że powie złe słowo na swoją pracę czy pracodawce to normalne, ale jak widać nie dla wszystkich

eeh na mirko jak zwykle ból dupy i 'zrozumienie' nawet w Święta Bożego Narodzenia
@gaska: wyznaję zasade: 'pracuje po to, żeby żyć' a nie 'żyje po to żeby pracować'

no tak idąc Twoim tokiem myslenia liczę na to, że za rok bede miała zjazd 25-27 grudnia i mam być z tego powodu mega szczęśliwa :v
@gaska: nie oczekuje żadnego buforu... tylko w grudniu nie miałam ani jednego weekendu wolengo (jak wspomniałam trzy weekendy w miesiącu mam zjazdy, od 8 godziny do 21 godziny, od piątku do niedzieli) dopiero teraz wolny bo święta i po świętach znowu #!$%@? przez trzy tyg. Chodziło mi tylko o to, że student też człowiek i mogli by nie robic któregoś z tych zjazdów wymienionych przeze mnie wyżej, bo wiadomo że 2
@zyrafauka: Nie - święta to dni wolne i tyle, nie uważam ze powinnas mieć zajęcia. Powiem tak: w doroslym życiu tak już jest. A na Sylwestra wystarczy nie chlac jak swinia to nie będzie problemu z trzeźwościa. Bez odbioru.
@gaska: robisz większy problem z tego, że ja mam taki a nie inny problem, niż ja zrobiłam z tego, że mam w kur..we zjazdów i błagam o litość układających plan :v #logikarozowychpaskow

nieważne... idź się zajadać pierogami, a ja wróce do nauki. Mam sumienie i nie lubie się kłócić nie tylko w Święta. Mimo wszystko Wesołych!