Wpis z mikrobloga

@Oskarek89:

A spodziewałeś się że na wp będziesz miał te same aplikacje co na androidzie? To trzeba było kupić coś z androidem.

Nawet Google Chrome nie ma -_-


A na androidzie nie ma ie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: trochę szkoda ze wypowiadasz się na temat systemy którego w ogóle nie poznales. Obecnie każda aplikacja która nie jest oficjalnie manswojego odpowiednika . samych aplikacji do yt jest mnóstwo ( yt ma otwarte API) ja polecam my tube. Jest ślicznie minimalistyczny.

Co do tego androidowego trola. Z ta osoba nie da się

. Jakisnczas temu gadala mi o tym że sgs5 bardziej laguje niż HTC wildfire :D to jest
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Tak jak napisali. Do instagrama jest zamiennik według wielu lepszy od oryginału. Nie wiem bo nie używam takich gówno apek do dzielenia się zdjęciami swoich nóg/jedzenia/ubrania. Do you tuba jest na przykład YouTube HD którego używa mi się najprzyjemniej i ma chyba wszystko czego można wymagać od aplikacji. Mówiąc o pustkach podałeś 2 aplikacje, które są. Nie wiem czy jest sens dalej dyskutować ale pisz czego jeszcze nie potrafiłeś
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Bo Windowsphone jest dla minimalistów, którym zależy na tym żeby telefon nie lagował i żeby był praktyczny. WP8.1 taki właśnie jest. Owszem aplikacji nie ma tak dużo. Wszyscy moi znajomi pitolą te same farmazony, potem biorą do ręki moją Lumię i stwierdzają, że fajny, estetyczny system i szybko chodzi. A jak dowiadują się, że telefon technologicznie ma 2 lata i nadal dostaje aktualizacje robią wielkie oczy. Moja L720, choć
  • Odpowiedz
  • 1
@Misaki: niestety nie masz do końca racji. Możesz oczywiście wybrać tryb lub włączać tak zwane 'usługi lokalizacyjne'. Co oznacza uniemożliwienie telefonowi określenia twojego położenia. Przydatne, kiedy to na przykład aplikację udostępniają twoje położenie, a Ty nie chcesz im tego udostępniać, lub zwyczajnie chcesz przyoszczedzic baterię. Natomiast jak to nazywacie - namierzanie po BTS jest procesem, ma który użytkownik nie ma żadnego wpływu. Żadne oprogramowanie tu nie pomoże.
  • Odpowiedz
#!$%@? za kazdym razem kisne z kuców ktorzy tak sie boja o swoja prywatnosc jakby byli co najmniej prezesami microsoftu a w rzeczywistosci byli maksymalnie przewodniczacymi klasy w podstawowce
  • Odpowiedz