Wpis z mikrobloga

Zapewnie wielu z was uwielba gierki typu Temple Run ktore dostalo mase klonow. Mnie osobiscie gierka nigdy nie krecila (jak 99,99% gier na smarty) ale chyba teraz sie to zmieni. Dostepna jest juz gra pt: Temple Run VR, na Gear VR - nowoscia w serii bedzie podobna rzecz jaka mozna spotkac obecnie w nowym wydaniu GTAV - kamera "first person perspective".

fuckyea!

#android

#vr

#oculusrift

#gearvr
Pobierz s.....p - Zapewnie wielu z was uwielba gierki typu Temple Run ktore dostalo mase klon...
źródło: comment_MPvcCV4VOqSSwTby0Y1be09LJrIAmAEN.jpg
  • 7
@neufrin: Rowniez to kiedys testowalem, takie proste demko. Raczej rozchodzi sie o jakosc wykonania, na DK2 to bylo zwykle demko, zas na GVR to pelnoprawna gra. Grajac w GTAV w tpp a fpp jest roznica w odbierze gry mimo braku dk2 czy innego wynalazku. Wtedy inaczej spogladasz na swiat, tak bylo w Alien Isolation. Jesli tutaj bedziesz widzial "swoje" rece, nogi podczas biegu to inaczej bedziesz to odbieral + mozliwosc obrocenia
Pobierz s.....p - @neufrin: Rowniez to kiedys testowalem, takie proste demko. Raczej rozchodz...
źródło: comment_skgonrQH3I4S5rBiJk4wx8uIsUl8JBUW.jpg
@signap: kiedyś jeszcze za czasów DK1 coś takiego było na rollercoasterze, że w pewnym momencie goniła Cię kula, niestety, jak szukałem tej wersji pod DK2 to nie znalazłem.