Wpis z mikrobloga

@Eestel: Witajcie!

Przed świętami znów przystanąłem na chwilę i przyjrzałem się mojemu (ozdobionemu nowym, kapitalnym awatarem, za który jeszcze raz dziękuję @CegielniaPL) profilowi. Zauważyłem, że liczba obserwujących mnie osób osiągnęła magiczną liczbę 699. To wręcz nie do wiary! Chcąc Wam w jakiś sposób podziękować, mam dla Was niespodziankę.

Szperając trochę w książkach rodziców natrafiłem na bardzo ciekawą pozycję, opublikowaną mniej więcej w czasach, w jakich żył Clyde Tombaugh, odkrywca Plutona. Jeżeli chcecie, mogę pokazać Wam, jak zmieniła się nasza wiedza przez około 70 lat, dokonując małej analizy porównawczej.

Dodatkowo, jeżeli macie jakieś pytania, sugestie, prośby - zachęcam do wylania tutaj swoich żali. Co prawda przez następne kilka dni może mi być trudniej napisać coś większego, ale po świętach obiecuję nadrobić zaległości.

Pozdrawiam Was serdecznie, zostawiając z obrazem mojego ulubionego gwiazdozbioru - Oriona!

#mirkokosmos #kosmos #astronomia #fizyka #ciekawostki
źródło: comment_A5DWBWJmYnoPE8JUKXT7rFcupHg3dYr3.jpg
  • 10
@Eestel:

Możesz jeszcze edytować wpis, więc Ci podpowiem żebyś nick usunął z początku, bo wpis jest niewidoczny na ogólnym mikroblogu - ludzie pulsują, bo są zawołani tagami, ale w gorących nie będziesz. :)

Dodając wpis z nickiem na początku zwracasz się do osoby której nick tam jest (tu sam do siebie). :)