Wpis z mikrobloga

Grające Mireczki, doradźcie plx! Chce kupić mojemu tacie jakąś strzelankę pod choinkę, żeby se grał w gre :-) Lubi bardzo takie #!$%@? a'la Quake. Ale Max Payne też mu się podobał. Ale np. Hitman już nie bardzo. Dlatego chcę mu kupić jakąd gierkę gdzie dużo szczelajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) moglibyście mi coś doradzić? #gry #grypc #pytanie #kiciochpyta #prosba
  • 14
@supernick: skoro to dla taty to kup jakąś strzelankę z dobrym, długim singlem... Jeśli macie dobrego kompa to Bioshock: Infinite będzie idealny (albo kup obie części, bo to gra jak film). Ewentualnie Half Life 2. Nic lepszego nie znajdziesz na singla, do tych dwóch tytułów porównuje się całą resztę.
Dziękuję za odpowiedzi :-) Nie znam się na grach ale rzeczy typu Tomb Raider odpadają bo to musi być typowa strzelanka, bez zagadek, etc. To Call of Duty to chyba dobry pomysł bo tata chyba nawet grał kiedyś w pierwszą część na Play Station. O, i w Medal of Honor też grał dużo. Tylko doradźcie jeszcze Mireczki jaka gra pójdzie na kompie ze średniej półki? Tata ma takiego przeciętnego laptoka.