Wpis z mikrobloga

Mirki, póki co coś nie mogę przegrać, więc w związku z moim ostatnim wpisem :


W ramach podziękowania za inspirację każdy, kto zapulsuje wpis do 16:00 weźmie udział w losowaniu w którym do wygrania

jest bon bet-at-home (15zł).

Ogólnie to na weekend nie grałem, bo byłem poza domem a szkoda, bo parę fajnych meczów było do grania :/

Co tydzień będę robił podsumowania i losował bony (jeśli dalej będę na plus xD) dlatego założyłem tag: #typyzorbity

Testuje teraz bukmacherów, póki co grałem: bewin(konto kolegi),williamhill,bet-at-home.

Najbardziej przypadł mi do gustu bewin, więc będę tam grał zobaczymy co dalej z tego co słyszałem to bet365 najlepszy, ale jakoś nie mogę się przekonać do niego (mało czytelny dla mnie).

Podsumowanie:

Zagrane: 2232

Wygrane:5175

naplus:2943

cel: 19%

Nie mogę powiedzieć, że się nie wkręciłem szczególnie tym pierwszym kuponem, bo dał mi możliwość (gotówkę) na dalszą grę zobaczymy jak będzie dalej trzymajcie kciuki!

Wiem też, że zacznę w końcu przegrywać dlatego postawiłem sobie cel zobaczymy, ile uda się uzbierać jak będę poniżej 2 tyś na plus to kończę zabawę.

#bukmacherka #pokazkupon
źródło: comment_JtqORgiOxjNaTlAkwRsAHE6HAQrpyl21.jpg
  • 12
Wiem też, że zacznę w końcu przegrywać dlatego postawiłem sobie cel zobaczymy, ile uda się uzbierać jak będę poniżej 2 tyś na plus to kończę zabawę.


@Orbit85: obyś dotrzymał słowa, bo wielu już tak deklarowało, a potem to już tylko "ostatni meczyk", "a tak, żeby więcej emocji przy meczu było", "od jutra nie gram" itp, itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)