Wpis z mikrobloga

Ja cie kręcę purrki, mam taki problem :C

Nie ogarniam co czuję, dlatego proszę o pomoc i morze wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji :<

Ja, #rozowypasek, lvl 21, studiujący i utrzymywany przez #niebieskipasek na przyzwoitym poziomie, wygląd 8/10. Jestem 3 lata w związku z #niebieskipasek, lvl 26, superinformatyk, wygląd 4/10. Mamy podobne poczucie humoru, wielu wspólnych przyjaciół, gramy sobie razem na konsoli, dba o mnie i jest mi bezgranicznie oddany, po swojej ciężkiej pracy gotuje, ogarnia dom i znosi moje fochy. Dwa tygodnie temu się oświadczył, a co ja #!$%@?? Wzdycham do #niebieskipasek, lvl 23, który pracuje w warsztacie ze skuterami, zakochany w swoich mięśniach, bez poczucia humoru i inteligencji, wygląd srogie hot 10/10!!

O co mi chodzi?? Sama nie rozumiem... ;__; Dlaczego nie mogę przestać myśleć o tym durnym koledze? Mam cudownego (chyba) narzeczonego w domu, a nie mogę uczuć przelać na niego tylko angażuję swoje uczucia w jakiegoś durnego... meh!

Co mam zrobić, żeby mi przeszło? :ccc

#logikaniebieskichpaskow #psychologia #milosc
  • 214
  • Odpowiedz
@Oszaty: >

O kurde mirki, halp. Jestem na "randce" z jakims creepy kolesiem. Poszłam do łazienki, ale nie ma sensu wybijać okna, bo są kraty. Jeszcze mnie ten zbok macnął małym palcem po kolanie. Co robicz, restauracja pod latarniami we Wroclawiu


C

Miesiąc temu byłaś na randce?
  • Odpowiedz
@Oszaty: Masz jeden problem - za dużo wolnego czasu. Z tego co piszesz Twój niebieski robi za Ciebie wszystko. Znajdź sobie pracę, zacznij dbać o niebieskiego i cały dom. Odechce Ci się myśleć o pierdołach.
  • Odpowiedz