Wpis z mikrobloga

Ja cie kręcę purrki, mam taki problem :C

Nie ogarniam co czuję, dlatego proszę o pomoc i morze wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji :<

Ja, #rozowypasek, lvl 21, studiujący i utrzymywany przez #niebieskipasek na przyzwoitym poziomie, wygląd 8/10. Jestem 3 lata w związku z #niebieskipasek, lvl 26, superinformatyk, wygląd 4/10. Mamy podobne poczucie humoru, wielu wspólnych przyjaciół, gramy sobie razem na konsoli, dba o mnie i jest mi bezgranicznie oddany, po swojej ciężkiej pracy gotuje, ogarnia dom i znosi moje fochy. Dwa tygodnie temu się oświadczył, a co ja #!$%@?? Wzdycham do #niebieskipasek, lvl 23, który pracuje w warsztacie ze skuterami, zakochany w swoich mięśniach, bez poczucia humoru i inteligencji, wygląd srogie hot 10/10!!

O co mi chodzi?? Sama nie rozumiem... ;__; Dlaczego nie mogę przestać myśleć o tym durnym koledze? Mam cudownego (chyba) narzeczonego w domu, a nie mogę uczuć przelać na niego tylko angażuję swoje uczucia w jakiegoś durnego... meh!

Co mam zrobić, żeby mi przeszło? :ccc

#logikaniebieskichpaskow #psychologia #milosc
  • 214
  • Odpowiedz
Co mam zrobić, żeby mi przeszło? :ccc


@Oszaty: wyruchać go na boku. Niby dlaczego nie mogłabyś mieć kochanka? Albo...jeśli twój chłopak jest faktycznie słaby(5/10) to po co ci taki nieładny? Chyba lepiej być z ładnym?

  • Odpowiedz
@Oszaty: Wszystko w zgodzie z naturą i logiką...

Masz lvl21, wierny, bezgranicznie oddany, pracowity i troskliwy miś 4/10 NIE MA PRAWA cię kręcić na dłuższą metę.

To jest najzwyczajniej w świecie
  • Odpowiedz
informuję, że usuwam wyjątkowo obraźliwe komentarze :< proszę o rzeczową dyskusję, ponieważ zależy od tego moje zycie. chcialabym jeszcze dodać, że seks z moim mi sie nie podoba, tzn. na filmach jest.... inaczej... czy to dobry argument, żeby sie rozstać? :ccc
  • Odpowiedz
@Oszaty: smierdzi trollem ale jezeli nie to ten... ktos wyzej ma racje, to normalne, wzielas tego informatyka bo zakochany i wszystko robi i w ogole fajnie ale tak naprawde nigdy nie bylas w nim zakochana, ot taki przyjaciel z ktorym sie bzykasz bo go LUBISZ. Troche przykro, ze brzydki informatyk (czyli w sumie taki ja, identyfikuje sie :D) dostaje kosza ale no takie jest zycie, znajdzie sobie troche brzydsza, a
  • Odpowiedz
@Oszaty: Siostro, ty jesteś na etapie w którym piszesz że seks w rzeczywistości jest inny niż na filmach...

Pogódź się z faktem że niewiele o życiu wiesz.

A swojego niebieskiego możesz zostawić bez poczucia winy, nic nie jest nam na wieczność przyrzeczone, nie masz wobec niego żadnych zobowiązań. Jak chcesz szukać szczęścia w inny sposób - masz moje błogosławieństwo.

Naturalnie nieco inaczej będzie sprawa wyglądała jak będziesz na boku swojemu
  • Odpowiedz
@nieumiemtanczyc: Oczywiście że trolling - ujawnił się jak napisał że "seks jest inny niż na filmie". Żadna moja dziewczyna ani przyjaciółka nigdy nie porównywała seksu do filmu. Zawsze porównywały seks do innego seksu :D I nie każde porównanie wypadało korzystnie :P
  • Odpowiedz