Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks #artacwel

wrzucam dzieki @Emes91 w przystepniejszej formie zeby kazdy widzial odrazu tą kopalnie bk xD

chcialbym zeby wykopowi obroncy arty sie wypowiedzieli o tym graczu xD

ah te mityczne czytanie mapy xD skrupulatne celowanie XD przemieszczanie sie po strzale xD

zajecie dogodnej pozycji na poczatku ( na filmie jest to dobrze pokazane, ujechal 10 metrow - O TU BENDZIE DOBRZE xD ) ten maly dmg, slaba celnosc xD

COS SLABY KAT LOTU POCISKU, WYCIAGAM TYLKO ZZA 20 metrowych KAMULCOW xD

L2DODGE ARTY NAZI BOB xD DIDN HEFF TO AIM xD

  • 45
@kubakabana: Ja naprawdę chciałbym ZROZUMIEĆ... Przecież jest mnóstwo takich filmików, które pokazują, ile skilla arta wymaga. Przecież jakieś 90% unicumów i prosów w tę grę, którzy coś o niej wiedzą i ogarniają mechanikę, tacy jak SirFoch, Circon, Orzanel, Anfield czy chociażby ten, co zrobił ten filmik (też unicum) mówią na każdym kroku, że arta jest rakiem. I przecież to nie jest wcale takie trudne to pojąć.

Chcę naprawdę zrozumieć - CO
@Emes91: tylko przejrzalem pare komentarzy, ale zobaczylem argumenty ze:

tedekiem tez sie klika hehe

gdyby nie arta to by byla wielka kampa xD - z tego kisne bo koronnym przykladem na to ze tak by nie bylo jest prohorówka na wysokich tierach z 2-3 sztukami arty - to sa kampy porownywalne tylko z CW xD

no i wisnia na torcie dzieki @Eau-Rouge xD

You 2 experts in artys really should play
@kubakabana: Niektórzy ludzie są w stanie wziąć w obronę dowolne gówno, byle tylko chronić swoją samoocenę xD. Nie jestem pewien, czy jakby WG wprowadził jednostkę, co jednym kliknięciem na początku bitwy niszczy wszystkie 15 czołgów wroga i masz Rosieni w każdej bitwie, to czy nie znalazłby się ktoś, kto by tego na serio bronił xD
pomidorów na arcie można olać


@dox_pll: Parę dni temu pomidor na arcie ściągnął mnie za 1000 hp, gdy byłem za budynkiem. Minutę później ściągnął mojego plutonowego za 700, też za budynkiem. Myślałeś o pójściu do psychiatry z tymi urojeniami? xD

I weź może odnieś się do tego filmiku, co został wrzucony, wyjaśnij, jak skillowe to było pls :^)
bardzo śmieszne( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dox_pll: Ale też trochę smutne xD. Nie dość, że przyczepiłeś się do JEDNEGO momentu w filmiku (ignorując wszystkie poprzednie), to jeszcze wymagasz, że ktoś powinien dosłownie wjeżdżać w skałę i się nie ruszać, bo inaczej jest noobem, który zasługiwał na kliknięcie xD. Te medy były centymetry od tej skały, Twoje usprawiedliwiane arty jest po prostu śmiechu warte.

Płaczą albo totalne pomidory, które