Wpis z mikrobloga

Właśnie zdecydowałem, że mam #!$%@? i nie uczestniczę w wigilii. Skisłem z oburzenia rodzinnego, #gownoburza w domu. #zakalarodziny, ##!$%@? już go nie kochamy.

Tak bardzo #ateista. Stwierdziłem, że będę #!$%@?ł ciężko do 3 stycznia, gdy wszystkie te świnie będą napier.... przy stole od taniej wódki. :D Serio Mirki, czasem czuje, że mam tyle cebuli w domu, że tylko miotacz ognie by coś zdziałał. Na szczęście mój mózg się broni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#swieta #wot #rodzinnie #polakicebulaki #zmienfirankidlajezuska #falsz
  • 13
@Naciass, może źle się wyraziłem. Ja po prostu nie mogę patrzeć na to jak oni kompletnie nic nie robią i narzekają by co roku, siadać do stołu i #!$%@?ć o tym, "jaki karp wyszedł?", "Jakie są śledzie?", "podziel się opłatkiem da jezuska".

(°° NIE! w tym roku nie. Przestałem wierzyć i się prosić już dawno. Wierzę w swoje ręce i siły.
@Egzotyczna_Przygoda: jeżeli szanujesz kogoś tylko po to, żeby wpierdzielić karpia, a gdy on się z czymś nie zgadza to rzucamy na niego kalumnie, to chyba coś nie jest tak. Rodzinę, to sam kiedyś będę mieć, jak oczywiście #rozowepaski zaczną być normalne. Na razie normalnego nie spotkałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chcę rodziny, która kocha mnie tylko za to, że jestem tacy jak oni. To podpada pod