Wpis z mikrobloga

Moi drodzy jest sprawa.

Poszukuję inspiracji na #piwo do żabki. Mogę sprzedawać 2, które nie są narzucane z centrali - warunek nie mogą być z tej samej kompanii z której 'góra' wysyła (np.Mam Paulanera na sklepie czyli Brackie, Specjal etc odpadają bo to ta sama Grupa Żywiec) . Wszystkie ciechany,triple blond,koźle bydle odpadają przez to.

Dlatego jeśli ktoś wpadnie na genialny pomysł - chętnie wysłucham.

dla najlepszego pomysłu możliwe, że będzie #nagroda w postaci piwa*

na wszystko odpowiem z rana


a i wołam @Czeski_Szwagier bo jeśli jesteś na nocnej to zamiast smieszkować, może coś genialnego wymyślisz ( )
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylu: Kormoran to bezpieczna decyzja, sporo tego moze schodzić, bo tanie i smaczne. Pinta też nie najgorszy wybór. Może Doctor Brew? Ale browar chyba zbyt indie już na to :) Ew. Gościszewo?
  • Odpowiedz
@bylu: Kormoran ma szeroki asortyment, "normalne" lagerki i kilka odjechanych w kosmos piw, moim zdaniem jest lepszy niż Pinta, AleBrowar czy inne "nowofalowe" browarki. Zawiercie ma też ciekawe rzeczy, ale w Krakowie jest tego dużo i moim zdaniem szału nie robi.
  • Odpowiedz
@bylu: Bierz Kormorana - ma w asortymencie solidne piwka za ~3-4 zł i do tego przekozackie Podróże Kormorana w wyższych przedziałach cenowych. Każdy coś znajdzie dla siebie :)
  • Odpowiedz
@Czeski_Szwagier: @bercik999:

tak właśnie sądzę, że atak chmielu musi być. A co do drugiego, widzę, że hurtownie mam niedaleko także muszę się poświęcić i spróbować, które z nich jest najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A sklep się znajduje na Wielkotyrnowskiej
  • Odpowiedz
@bylu: A co ze Zwierzyncem? http://zwierzyniec.pl/produkty/ ich piwa nie sa jakies powalajace, ale jak na swa cena miedzy 3-4 zlote to prezentuja sie dosc dobrze. Pils jest przyzwoity, a Dymionie ciekawe i dosyc pijalne.

Mozesz tez pod uwage wziasc Browar na Jurze (Zawiercie) To tam gdzie warzy pinta. Maja dobre piwa gornej fermentacji jak Stout czy Bursztynowe Ale i cena tez przyjemna bo okolo 5 zl. Pils okolo 3 zlotych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dr_gorasul: co do zwierzynca i innych to nie przekreślam ich tylko zostawię je sobie w razie czego w rotacji jakby tamte nie schodziły.

Przynajmniej wiem, że to czas poszerzyć wiedzę nt piw
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dr_gorasul: piłem właśnie zwierzynca. Kupiony za 2 złote, smaczny, ciekawy smak ale na etykiecie było, ze jest produkowany już przez perłe także odpada
  • Odpowiedz