Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odebrałem Mercedesa CLA 250. Auto będzie towarzyszyć mi do poniedziałku. Po twardym jak diabli Fiacie 500 Sport to miła odmiana :)

Ten egzemplarz prasowy jest bardzo bogato wyposażony. Nie dostałem jeszcze PDF-a z kompletną konfiguracją, ale z tego co widzę tak na szybko, to na pokładzie mam aktywny tempomat, audio Harman Kardon, pakiet AMG, czujniki parkowania, kamerę cofania, dwustrefową klimę, fotele skóra/alcantara, okno dachowe i sporo innych gadżetów. W sumie Mercedes wycenił tę sztukę na 235 tys. zł.

Jak w przypadku wszystkich moich testówek, jeśli macie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem. Odebrałem go godzinę temu, więc pewnie coś więcej będę mógł napisać dopiero późnym wieczorem, jak trochę nim pojeżdżę.

Zdjęcie wnętrza w pierwszym komentarzu.

Więcej o pracy dziennikarza i fotografa motoryzacyjnego od zaplecza znajdziesz dodając do obserwowanych mój tag #mzcars lub po prostu mnie.

Mój tag obserwuje już więcej osób niż tag #samochody (ʘʘ) Dzięki Mireczki! Z tej okazji wkrótce kolejne, obiecane rozdawanki. Tym razem do zgarnięcia będzie zestaw gadżetów Audi.

#mercedes #motoryzacja
Pobierz Dziekan5 - Dzisiaj odebrałem Mercedesa CLA 250. Auto będzie towarzyszyć mi do poniedz...
źródło: comment_dZ4U4NhLftpx5qzlvQXGRKfh5WNXzwNy.jpg
  • 33
@Dziekan5: spoko tylko jaki tam jest napęd? pewnei głównie przód ciągnie.

w ogóle to śmiech że auto kosztuje w podstawie 120 tyś. a po doposażeniu kosztuje 250 i to nie jest AMG.