Wpis z mikrobloga

No żesz kurde, CDP ma po prostu w dupie klientów i graczy :(

Dzień dobry,


Dziękujemy za skontaktowanie się z działem obsługi klienta CDP.pl

W związku z problemami dotyczącymi błędów w grze Wiedźmin – Gra Przygodowa, prosimy o zapoznanie się z treścią oficjalnego stanowiska Wydawcy, czyli firmy CD Projekt RED:

https://grafiki-cdp.s3.amazonaws.com/gb ... PL10.pdf

Jest to jedyne i oficjalne stanowisko studia CD Projekt RED w tej sprawie. Firma CDP.pl, będąca dystrybutorem tej gry, nie jest w stanie zagwarantować wymiany lub dosłania uszkodzonych lub brakujących elementów tego produktu.

W związku z powyższym, jeżeli nie jesteś zadowolony/a z gry Wiedźmin - Gra Przygodowa, to w zaistniałej sytuacji możemy zaproponować złożenie reklamacji wraz z prośbą o zwrot kosztów zakupu z uwzględnieniem kosztu wysyłki. Uprzejmie prosimy o skorzystanie z usług Poczty Polskiej oraz wysyłkę w formie paczki standardowej.

Jeżeli zgadzasz się na takie rozwiązanie sprawy, to do niniejszej wiadomości dołączony został Formularz Reklamacyjny, który prosimy wypełnić i odesłać w odpowiedzi na tego maila.

Najmocniej przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Pozdrawiam,

Kamil Kuc

#afera #gryplanszowe #grybezpradu
  • 16
@sortris: błędy w kartach zadań, błędy w żetonach, figurka Yarpena bez włosów (ale to już takie moje doczepianie się)

"Oto lista błędów, które Wy znaleźliście a ja zebrałem do kupy, jeśli czegoś brakuje to piszcie!

Karty

Talia Czerwona - Odszczepieniec - 1 zadanie poboczne - 3 u góry, a 4 na dole fioletowe lupki.

Talia Fioletowa - Porozumienie na Belleteyn - 1 zadanie poboczne - 3 u góry, a
@Opas: Niepotrzebnie tak szybko kupowałeś, moze kolejne edycje będą lepsze (chociaż wątpię). Gra okazała się gniotem i skokiem na kasę, w dodatku jako pierwsza przekroczyła próg 200zł dla gier tego rozmiaru, co mnie osobiście strasznie #!$%@?ło, teraz inni mają zielone światło, by podbić po nowym roku ceny ze 180 na 210 w nowych planszówkach.
@mamnatopapiery: szkoda mi pomalowanej figurki Triss, bo jestem z niej nawet zadowolony :( Poza tym gra ma duży plus - jest prosta i stanowi dobry wstępniak do grania z znajomymi (nie ma 5 milionów zasad).
@Jednobrewy: kupiłem jako fan serii, pod względem gry nawet przyjemna (no poza graniem Jaskrem ;(). Tylko wkurza mnie to, jak:

a) Rebel - kupiłem używaną Claustrophobię z błędnie wydrukowanymi kartami postaci. Napisałem do Rebel i od razu wysłali mi poprawne karty, mimo tego, że polskiej wersji nie ma już od jakiegoś czasu w sprzedaży.

b) Portal - dziewczyna dostała Tajemnicze Domostwo bez instrukcji i z podartą wypraską (gra nowa, zafoliowana). Na
@tomash-pl: Ja biorę pod uwagę więcej spraw. Mamy Trzewiczka, mamy błędy na kartach, mamy przeciętną jak nie kiepską mechanikę (jak na Trzewiczka, ale i ogólnie nie zachwyca), przekroczenie 200zł jako ceny, ogromną promocję co to za świetna gra. Te wszystkie czynniki są dla mnie składowymi oceny, nie zaś samo pudełko. Za duży nacisk poszedł tutaj na marketing i otoczkę, by to ignorować.