Wpis z mikrobloga

@kultowa no tym razem to jednak przesadziłaś...


Na wstępie, to nie jest #wykopoczta ( ͡° ͜ʖ ͡°)- A Tl;dr na dole

Ok, a to tytułem wstępu małe #coolstory apropo's odbierania paczki:

Dostałam smsa od InPostu, że mogę paczkę odebrać, ale nie w paczkomacie, który został wybrany tylko obok... od św. Mikołaja. No szok i niedowierzanie! Więc mimo, że właśnie głowę umyłam i nie mam zwyczaju to chwyciłam za suszarkę, namalowałam jakieś cuda na oczach (bo Mikołaj! To zdjęcia! To super zabawa!). Lecę, pędzę po tę paczkę i co...


To stoję w tej kolejce po tę paczkę i gdy moja kolej to facet nie ma mojego nr tel w spisie tzn. paczki nie ma! No szlag :/

Jednak nasz "Mikołaj" znał się na robocie, powiedział, że w takim razie, żeby wbić w paczkomat nr i tam jest. No i była. To po cholerę stałam w kolejce do fejkowego Mikołaja?

I oto ona! Paczusia >stan surowy< ! Tylko po co ją odebrałam przed zakupami, a nie po? Kusiło mnie, żeby po środku sklepu zacząć rozpakowywać, bo nie miałam bladego pojęcia co przygotuje @kultowa, ponieważ to jest #nieoficjalnawykopoczta ;-) W zasadzie, ja po prostu staram się dotrzymać słowa, więc wysłałam kultowej pudełeczko, jakie chciała, a ona odwdzięczyła mi się również paczuszką.

Wracając... po rozpakowaniu wyglądała ona tak >Tak< Ano tak, Miłka... o niej będzie za chwilę ;-)

Każdy z przedmiotów był opakowany w ładny papier prezentowy i podpisany np. "?", "omnomnom" "miau".

I tak wyglądała paczusia po 5 minutach, jak wpadła w moje ręce. W środku było wszystko dopasowane pod moją osobę, jakbyśmy się znały 100 lat! Dzięki @kultowa ! Ta paczka jest naprawdę przemyślana, a więc:

- Filcowa sowa!! (o niej jeszcze za chwilę) i filcowa choinka są super, fajnie, że też coś rękodzielniczego mi podarowałaś :-) dzięki wielkie,

- Czy mam kominek do palenia świeczek? - Oczywiście! I w dodatku kupiłaś wiśniowy wkład, bardzo lubię ten zapach :-)

- Słodycze omnomnom, jeśli chodzi o wafle, to wydaje mi się, że jak byłam dzieckiem to takie kiedyś jadłam, jutro biorę jednego do pracy to zobaczę, czy mi się przypomni #dziecinstwo,

- Felix dla kota - trafiłaś z firmą, bo Miłka właśnie w felixie gustuje (chociaż ona to by jadła wszystko, ale felix ma najlepszy zapach zarówno przed, jak i "po" #pdk :D)

- Kalendarz - ja nie wiem, może jednak #stalkujo, bo akurat szukam kalendarza (nie dziwne, bo koniec roku, ale chodzi o to, że miałam urodziny niedawno, a zawsze mi koleżanki kupowały, w tym roku nie kupiły i latam po sklepach, nie mogę znaleźć tego jedynego ;-)). Ten jest super, w koteły :-)

- Stempelki - dzięki, przydadzą się, jak przetestuje to wrzucę zdjęcie,

- Klamerki (?) tak popatrzyłam na nie i pomyślałam: Może jej się coś pokićkało? Leżało obok złapała i wrzuciła niechcący? List jednak wszystko wyjaśnił, klamerki są do serwetek, a również była przypięta tam agrafka do głowosowy,

- A to mnie po prostu rozbraja!

Dzięki wielkie @kultowa ! Wspaniały prezent, którego się nie spodziewałam :-)

No i jeśli chodzi o Miłkę... zaczarowałaś mi ją...

Kocha głowosowę!

To była miłość od pierwszego wejrzenia >gif<

Bardzo ją kocha

I mimo, że od razu chwyciłam za agrafkę, żeby sobie przypiąć to Miłka nie chce oddać sowy i ją liże

Myślisz, że już dała spokój, a ona >gif<

Na końcu cała zawartość paczki.

I zapomniałabym.... no list! No przecież, że był list, ale to się na PW odezwę :-)

Dzięki jeszcze raz! Fajna ta nasza #niewykopoczta ( )

Tl;dr


#diy #filc #prezent #sowa #swieta #pokazkota #kot #rekodzielo
K.....a - @kultowa no tym razem to jednak przesadziłaś...



SPOILER
SPOILER




Na w...

źródło: comment_Nnzk5XE5G3DrepnE2UlvqYNwfzNRrzWW.jpg

Pobierz
  • 6
@Kressska: Bardzo się cieszę, że paczka się Wam podoba (uwzględniając koteła) :D A się martwiłam, czy trafię z prezentami :) Tak czułam, że będziesz miała kominek :) A sowa jak i choinka pachną... baranem/owcą ;D Bo filcowane z naturalnej wełny czesanki i nie perfumowałam jej niczym (chociaż czasami to robię) :) Widać kotka lubi zapach natury i stajenki :> (Sama też wyczujesz ten zapach). Zadziwiające, że mikołaj dotarł cały - stawiałam,