Wpis z mikrobloga

#krakow

Przekazuję: "UWAGA WAŻNE!!! Właśnie dostałem telefon od koleżanki, która znalazła truciznę w Parku Kościuszki (Prądnik Biały, przy Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki). Policja już jest poinformowana. Jednak wszystkich mieszkańców tego regionu proszę o ostrożność z psiakami."

Swoją drogą - takie coś odpieprza się w Krakowie już od dobrych kilku miesięcy, co Ci ludzie w głowach mają?
  • 26
@Kemsan: > co Ci ludzie w głowach mają?

Siano. Jedni na drugich naskakują i na odwrót, a wszyscy siebie warci. I #!$%@? jak mamy zbudować normalną polskę? Chyba dopiero jak te wszystkie deficyty umysłowe padną. Większość ludzi młodych wyjeżdża bo widzą, że na stare głupie społeczeństwo nie ma rady, a rząd robi nas w ciula. Ciężko mi byłoby wyjechać, ale kto będzie zapierdzielał na moją emeryturę. Jak widzę te wszystkie nagrania
@Kemsan: tjaaa przyjaciele zwierząt, bardziej szanuję właścicieli kotów (chociaż zwierząt w domu nie toleruję), bo on MUSI posprzątać po swoim kocie. Właściciel psa nie obchodzi sranie byle gdzie. Nie dziw się, że ludzie się #!$%@?ą. BTW pies z kagańcem raczej nie #!$%@? kiełbasy z trudką, bo ma mordę skutą.
@kicioch: nic ta propozycja nie wnosi w dyskusję. Hmm jeśli patrząc na to logicznie => właściciel psa ma obowiązek zakładania poza swoim obejściem, kaganiec dla piesa <==> nie zje zatrutego żarcia.
@MrTukan: to za co w końcu są karane psy - za brak kagańca czy za to że ich właściciel nie sprzata?

I nie pisz głupot

Właściciel psa nie obchodzi sranie byle gdzie.


Jakbyś znał WSZYSTKICH właścicieli psów :|
@kicioch: dlatego każdy właściciel kotła (ba napewno znacznie więcej niż właścicieli psów) po nim sprząta ;D

Tutaj już pisałem, właściciel psa ZAKŁADAJĄCY kaganiec nie powinien się obawiać.