Wpis z mikrobloga

#tablet #android #kupujzwykopem #januszebiznesu #cebuladeals

Mirki, chciałbym kupić jakiś dobry a niedrogi tablet. Myślałem wydać ok. 500 zł max 600 o ile będzie warto. Rozmiar chyba 10 cali bo mając telefon 5,2 to 7 cali może być za mały.

Nie zależy mi na dobrym aparacie czy na slocie na się. Ma mieć dobry wyświetlacz, dobre WiFi, możliwość obsługi flashplayera, dobrą baterie.

Będzie używany do wykop, net, YouTube i jakieś bajki dla dziecka wgrane do pamięci wewnętrznej. Polecicie coś?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hartem: gdy miałem smartfona LG z androidem 2.1, to flash działał mi poprzez przeglądarkę Skyfire (wtedy to była chyba jedyna przeglądarka z obsługą flash). Było to momentami dość ociężałe, zdarzały się błędy w wyświetlaniu, potrafiło się zawiesić lub nawet wyrzucić do pulpitu, ale działało.

Ta przeglądarka już chyba została wycofana, ale na pewno są inne, które obsługują flasha. Zdaje się, że Photon ma obsługę flash, chociaż też potrafi wyrzucić do
  • Odpowiedz
@MasterOfDisaster7: Flash na androidzie zostal wycofany w androidzie 4.0, kiedy chrome stal sie systemowa przegladarka androida, ale kolejne wersje mialy jeszcze zapisane gdzies w kodzie biblioteki do obslugi flasha i dzialal on na stockowych przegladarkach w 4.1 i 4.2. Teraz dziala tylko w wybranych przegladarkach i mozna go pobrac jedynie z nieoficjalnych zrodel.
  • Odpowiedz