Wpis z mikrobloga

Kolejny atak biegunki, kurak dziś wysłał swój wyrok do 3 tys. urzędów gminnych i innych oraz zaspamował nim media :D

Odwodni się. Ktoś powinien o niego zadbać. Odwrócić uwagę albo odciąć dostęp do internetu.

#wosp #owsiak #wosplive #beka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wotto: Wg mnie to już są ostatnie podrygi Pierzastego. #kurkowalogika . Na siłę szuka atencji, kontrowersji. Zauważ ile jest komentarzy pod jego postami gdy mówi o WOŚP a ile, gdy porusza tematy z d--y ;)

a z tym spamowaniem to już pisałem na moim mikro,. Zastanawiam się, czy można by było zgłosić na policję fakt spamowania Bloggera ;)

Swoją drogą, 3000 maila ? Naprawde nie ma tren koleś
  • Odpowiedz
@Goofas: nie ma nic innego do roboty, takie sobie życie wymyślił, całe w internecie ;) niestety, ten rodzaj spamu nie jest w Europie i Polsce karalny. Można by spróbować zainteresować jakieś duże medium nośną wiadomością o blogerze chcącym zniszczyć Owsiaka przez spamowanie swoim nieprawomocnym wyrokiem, z którego w ogóle nie wynika jakikolwiek przekręt Owsiaka, ale lepiej pewnie to zostawić, niech się MK wyprztyka i zrobi coś jeszcze głupszego.
  • Odpowiedz
@Wotto: ano, biedny w sumie nieudacznik, nie potrafi czegoś stworzyć, to chociaż spróbuje zniszczyć. A spamowanie(część adresów podanych jako adresy sztabów wygląda na prywatne) nie jest przypadkiem karalne?
  • Odpowiedz
Cóż MK żyję jak niejeden mirek by chciał, siedzi na garnuszku żony i pieprzy głupoty w internecie.

Spamowanie nie jest chyba w żaden sposób karalne, zresztą:

@Jacek38 @Wotto @Goofas jakbyście chcieli go pozwać? Z kolejnej rozprawy zrobić prywatne przedstawienie i słuchać jego wywodów o tym że wszyscy są winni i ma cię udowodnić jeśli nie jesteście?

Zastanawia mnie tylko czy jego żona tak lubi nieudaczników czy po prostu jest
  • Odpowiedz
@Skyworld: zawiadomić policje chociażby o udokumentowanym przypadku Spamu - twitter Kuraka chociażby. Spam jest spamem, gdy znajduje sie niechciana wiadomość bądź reklama. W Mailu jest link do jego strony. Mozna to potraktowac jako reklamę swojego portalu.
  • Odpowiedz