Wpis z mikrobloga

Czołem współmirkujący!

Pierwsze w historii krawatowe rozdanie Uszatego możemy oficjalnie uznać za zakończone! Bardzo ciesze się, że inicjatywa spotkała się z życzliwym przyjęciem i licznym odzewem z waszej strony, co zaowocuje tym, że jeszcze niejeden krawat zostanie wam w takiej formie przeze mnie przekazany ;)

Spośród komentujących wybrałem trzy osoby, które najbardziej przekonały mnie do swoich racji. Krawaty powędrują do:

Bordowy - @AlfaMenel

Fioletowy - @Michael_Whitey

Szary - @holy_sprite

Zwycięzców proszę o kontakt PM z adresem, na który mam słać poleconego z krawatem. Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję i na otarcie łez mówię, że, o ile moje szczęście do znajdowania ciekawych rzeczy się nie wyczerpie, każdy z was dostanie jeszcze szansę otrzymania ode mnie czegoś ciekawego :)

Przepraszam za dość wczesną porę publikacji, ale dzisiaj mam nockę w robocie i nie dałbym rady wieczorem tego wrzuci. A nie chciałem za długo was trzymać w niepewności :)

Na koniec mam jeszcze pytanie techniczne - jak sądzicie, zrobić nowy tag, np. #uszatyrozdaje, czy działać tylko w ramach już tych na mirko popularnych? :)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #wynikikonkursu #perelkizlumpeksu #menswear #klasycznaelegancja
  • 3