Wpis z mikrobloga

@tusiatko bardzo łatwo się chudnie z tym, ale również bardzo łatwo uzależnia. Fryta w sumie największe gówno, ale faza jest dobra i przynajmniej w razie ostateczności (np. w szpitalu) wiedzą jak Ci pomóc nie to co #dopalacze kofeina w tabletkach? Pierwsze słyszę :) ale mogłoby być ciekawe
  • Odpowiedz
  • 1
@psychiczniee: ja z takich #narkotykizawszespoko to jedynie marichuanen kilka razy paliłam. Inne sprawy mnie nigdy nie kręciły, chociaż za czasów szkolnych miałam nie raz okazję, albo ktoś mnie namawiał. Ale ja wolałam prawilnie alko się napić i tyle :) a kofeina w tabletkach polecam motzno, wcześniej na red bullach leciałam, ale po nich po godzinie masz taki zjazd i na dodatek ten posmak redbullowy w buzi... Po tabletce
  • Odpowiedz
@tusiatko a ja z takich co wszystkiego w życiu muszą spróbować :) oczywiście mówię o narko i dopach. Chciałabym #legalnamarihuanawpolsce zwłaszcza z tego powodu, że " Co dzień na czarnym rynku zostaje milion złotych" #sokol o twardych narkotykach nie wspominam, bo tego na pewno nie będzie. Byłoby dobrze wiedzieć, że pali się prawdziwą Marie, a nie podlewaną domestosem.
  • Odpowiedz
@tusiatko Polska. Zależy od kogo bierzesz, bo jak sadzisz sam sobie to masz pewność czym jest podlewane. A domestosem podlewane czy jakimś innym gównem to nie ciekawa sprawa. Marihuana w Holandii jest całkowicie inna, zdrowa. Lecznicza. A w Polsce możesz trafić co faktycznie Cię zabije.
  • Odpowiedz