Wpis z mikrobloga

#olsztyn #pizza #gastronauci

Olsztyńskie Miraski, jedliście pizzę z nowej pizzerii - Power Pizza? Muszę przyznać, że jak dotąd moją ulubioną pizzerią była Calabria, ale teraz zdecydowanie Power. Wiadomo, jest jeszcze Roma, klasa sama w sobie, ale to zupełnie inna pizza niż reszta.

Znacie lepsze?
  • 14
  • Odpowiedz
@FELIX90: Fuu, power to najgorsza pizza jaką jadłem w Olsztynie, może akurat taka mi się trafiła, ale nigdy tam więcej nie zamówię. Polecam wylukać "siedzibę" w której robią te pizze, oczywiście adres prawilnie schowany, ale w regulaminie strony można znaleźć :) Pomogę: Murzynowskiego 10/4. Zwykłe mieszkanie w bloku, więc nie wiadomo jak tam ze stanem sanitranym, czystością i wgl. Ogólnie NIE POLECAM MOTZNO ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@yokometal: Chociażby gruby benek na jarotach jest spoko, ale tam nie zamawiam bo zlikwidowali ser w rantach ;/ Ravioli street bardzo spoko, super sosy ^^.

I jeszcze co do PowerPizzy na stronie, ani w regulaminie nie ma NIP'u i innych tego typu danych firmy, więc zapewne nie mają DG, wnioski do wyciągnięcia we własnym zakresie :)
  • Odpowiedz
@Deralian: masz plusika za benka. przekozacka. ravioli to syf, ciasto jak papier.. tylko sosy ratują @FELIX90: z powerpizzy dostałem raz jakieś chrupiące wysuszone coś co pizze przypominało tylko kształtem. wiem, że prawdziwa pizza od pierwszej damy polskich programów kulinarnych powinna być chrupiąca i w ogóle suchelec, ale moje chamskie podniebienie lubi jak ciasto jest mięciutkie i puszyste. nomnomnom.

@Pytoo: w małej italii zamówiłem po ostatnich wykopowych recenzjach, jak prosiłem
  • Odpowiedz