Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo!Bardzo dziękuję wszystkim za świetne #ama (http://www.wykop.pl/link/2290892/ama-lukasz-lamza/), była to czysta przyjemność (może z małą dawką horroru). Postanowiłem nagrodzić jedno pytanie, które szczególnie mi się spodobało - użytkownik @bu52m3n otrzymuje egzemplarz mojej książki "Przekrój przez Wszechświat" #kosmos i #tylewygrac . Prosi się zwycięzcę o napisanie mi na priv swojego adresu do wysyłki i, jeżeli sobie życzy, do kogo ma być adresowana dedykacja w książce. Wszystkich raz jeszcze zapraszam na mój FB - gdzie do środy wieczorem ogłoszę - UWAGA! - dodatkowy konkurs. Będzie można wygrać unikatową, jedyną na świecie nagrodę dla prawdziwego geeka . Kto nie załapał się na egzemplarz mojej książki tu, być może załapie się na FB na nagrodę pocieszenia;) Pozdrowienia! Aha, wśród plusujących zostanie rozlosowany dodatkowy egzemplarz mojej książki z jakąś fajną dedykacją. ;)
LukaszLamza - Uwaga #rozdajo!Bardzo dziękuję wszystkim za świetne #ama (http://www.wy...

źródło: comment_BpbH2gG2Z1S4A7tv96NRIMTsOfy9rWmw.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LukaszLamza: Nie banalizując samej idei losowania po prostu kupię tę książkę. Zwłaszcza, że ~28 zł jest bardzo w porządku w stosunku do potencjalnego czytelnika. Jeśli da się znaleźć taniej to proszę o linki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Analizując Twoje wypowiedzi muszę przyznać, że ciekawie dopełniasz abstrakt konkretem, więc mam nadzieję, że również poradziłeś sobie z tym w swojej książce. Jeśli się rozczaruję to będę się żalił
  • Odpowiedz
@LukaszLamza: Po komisyjnym losowaniu nagrodę, książkę "Przekrój przez Wszechświat", dostaje @miroslav_mirkovsky - zamieszczam zdjęcia z przebiegu eventu ;) Szczęśliwego zwycięzcę proszę o adres do wysyłki na priva i, jeżeli jest takie życzenie, info, komu mam wpisać dedykację. :) Dzięki wszystkim i przypominam, że dodatkowy konkurs (trudny!) na FB trwa jeszcze do niedzieli. Pozdr!
LukaszLamza - @LukaszLamza: Po komisyjnym losowaniu nagrodę, książkę "Przekrój przez ...

źródło: comment_BvzgWI6E4fpJrxZ105BuY0mf1ewDElPq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz