Wpis z mikrobloga

  • 6
#cebula w #pendolino jak stopiñsiont.

Przed wejsciem do kazdego wagonu stoi dwójka uśmiechniętych pań pytająca CZY MAM BILET???!!! Po pozytywnym przejściu tego etapu weryfikacji w środku co 3 minuty jestem b----------y informacją że za kupno biletu u kkntrolera zapłacę 650zł.

PKP traktuje wszystkich swoich pasażerów jak debili.

#truestory
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajelu: Dlatego albo Neoplan albo B--------r. Już ponad dekada minęła od czasu, kiedy ostatni raz jechałem pociągiem (na obóz harcerski i z powrotem). Nie było wygód, nie było nawet telefonów, fejsa, alkoholu nawet. Ale i tak było zajebiście. A teraz to tylko wyścig szczurów, w którym nie chcę uczestniczyć.
  • Odpowiedz
@kajelu: bo chcą uniknąć sytuacji, że ktoś wejdzie bez biletu, a potem będzie "HURR DURR JAK TO K---A U KONDUKTORA 650 ZŁ ZŁODZIEJE!!! JAK OSTATNIO KUPYWAŁEM TO TANIEJ BYŁO DURR HURR CZEGO ŻEŚCIE NIE POWIEDZIELI WCZEŚNIEJ".

Tak Cię to zabolało, że spytali?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomash-pl: tlumaczylem ze non stop puszczali w srodku komunikat o oplacie za kupno biletu w pociagu. A tak traktują kazdego jakby mial tam na srodku korytarza nasrać
  • Odpowiedz
@kajelu: Ja to tylko jestem ciekaw dlaczego nie można nabyć biletu u konduktora. Tak nawet chbya przepisy nakazuja ... ze bez waznego biletu nalezy niezwlocznie zglosic sie do obslugi pociagu celem jego nabycia; O
  • Odpowiedz
@kajelu: lepiej zamiast gównanym pedolino jezdzic autem - szybko, przerwa na siku kiedy chcesz, cenowo tez moze wyjsc taniej [od pedolino na bank] a jak masz w lpg albo na wolnossacym dieslu to w ogóle grosze. Pociąg c-----y z Wroclawia do Opola, bilet najtanszy ~28 zl, czas jazdy do 1.5h. Samochodem [Fiat, 1.6 w gazie] robie trase w podobnym czasie albo i nawet krócej za 20 zl, bez smierdzieli i
  • Odpowiedz