Wpis z mikrobloga

To już, a może dopiero, 15 dzień jak nie kupiłem żadnej gry. W sumie trudno nie jest, bo póki co nic ciekawego nie ma, oprócz Bioshocka Infinite kilka dni temu za trochę ponad 10 zł. Zobaczymy jak sobie dam radę ze zmasowanym atakiem ze strony Gabena już za kilka dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) obym podołał.

#stopchomikowaniugier - czarnolistujcie jak coś, bo pod tym tagiem będę ewentualnie dodawał swoje zmagania z pokusami.

#gry #oswiadczenie
  • 6
  • Odpowiedz
@koszmareq69: dla mnie hańbą jest prawie 750 gier na samym Steamie, a ruszone ledwo co. Powiedziałem sobie - dość - i zamierzam powoli to przechodzić, zamiast kolekcjonować kolejne +1 do biblioteki Steam.

Już nie wspomnę o sytuacjach, w których kupiłem w okolicach premiery pudełkowe gry za ok. 100 zł, a do dziś nie ruszone, kiedy w międzyczasie wylądowały w bundlach po 1 dolanie :E
  • Odpowiedz
Zobaczymy jak sobie dam radę ze zmasowanym atakiem ze strony Gabena już za kilka dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Lookazz: powiedziałem sobie gdzieś ze dwa tygodnie temu, że w tym roku nie kupię już żadnej gry, a tu Wolfenstein New Order, This War of Mine, The Crew, Diablo III i to pewnie nie koniec. Musze ograniczyć wydawanie pieniędzy na gry ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz