Wpis z mikrobloga

Od ponad dziesięciu już lat żyję jednym, jedynym marzeniem - chciałabym odwiedzić Islandię i pohasać trochę po pagórkach, podziwiać myliony wodospadów, gejzerów, lodowców, lawendowych pól, klifów, czarnych plaż i zobaczyć zorzę polarną.

Do momentu realizacji tego celu raduję swoją duszę fotografiami z tego miejsca. Polecam. ʕʔ

#islandia #azylboners #podrozojzwykopem
lovn - Od ponad dziesięciu już lat żyję jednym, jedynym marzeniem - chciałabym odwied...

źródło: comment_GruGUID4deHSjzvx9TQJCFd6E1CqQ8yx.jpg

Pobierz
  • 13
@pedrotg: odrobiłam lekcję, wszystko to wiem. :D poza tym muszę jeszcze zrobić sobie prawo jazdy i kupić porządny aparat fotograficzny. :) Zajmie mi to trochę czasu niestety...
@wsioryba: Fajoski filmik, tego akurat nie widziałam. Jónsi nawet jak śpiewa po angielski, brzmi jakby śpiewał po islandzku :D.

Dam znać, oczywiście. Strzelam że za +/- 5 lat ode mnie usłyszysz :DDD
@Vampiremoon: ja jeszcze ani jednego artysty islandzkiego nie widziałam na żywo, chciałabym sigur rós i olafura zobaczyć...

no i jak nie w tę wiosnę, to w następną! :D
@lovn: to chcesz jechać tam, żeby przywieźć zdjecia, czy dla wspomnień? Co jak co, ale taka podróż na Islandię ma się nijak do jakijś wyprawy do Wietnamu, Tajlandii, czy Sumatry. Bilety tanie jak barszcz, samochód wynajmiesz za grosze, do spania wystarczy namiot, lub coachsurfing, w ostateczności hostel/hotel. Nic tylko odłożyć pare groszy, szukać terminu i fruuuu! Ja ze swoic wypraw przywożę zawsze max 5 zdjęć i w sumie nie żałuję :)
@yeloneck: Ja bardzo lubię robić zdjęcia żeby później po latach móc sobie je obejrzeć i nostalgnąć :)). Oczywiście posiadanie porządnego aparatu nie jest warunkiem koniecznym ;)

Na chwilę obecną nie mam z czego odkładać na moje marzenie... ;<