Wpis z mikrobloga

Gdzie można zlecić RĘCZNE przepisanie tekstu, zawiera kilka wzorów i schematów, poradzi sobie z tym średniorozgarnięty licealista. 15 stron A4 zeszytowych, tak z 25 zł mogę dać. Może jakiś Mirek/Mirkówna z #poznan (najlepiej z w miarę męskim krojem pisma) podejmie się tego zlecenia? Niedużo, ale na flaszkę starczy. Daję papier i długopisy.

#studbaza

PS: Nie trzeba ładnie pisać, ważne, by dało się przeczytać.
  • 25
@Nadrill: Gorzej, Pan z Transportu czy coś. @padobar:

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.


(Mat 7:3-5)

@dhMichu: Nie no, za całość. Ja rozumiem, że
@venomik: Dziękuję, jakby co to ja chciałem mieć te notatki, nie @padobar. Na komputer też mógłbym przepisać, jednak ręcznie to ciężko, bo mam problemy z mięśniami w dłoniach i wystarczy naprawdę pół strony pisania, a cała ręka mi drętwieje i muszę odpocząć. Mam nawet na to papiery, ale niestety wykładowca nie uznaje.
@venomik: Na jutro albo na za tydzień. Próba przebicia muru złożonego z niechęci, poczucia wyższości i niezorientowania w realiach na polskich uczelniach zawsze jest skazana na porażkę. Nikt nie rozpatruje Ciebie jako jednostki, większy wpływ na zaliczenie (czy z WFu, czy z Transportu) ma sytuacja domowa Pana Magistra niż Twoje predyspozycje.