Wpis z mikrobloga

@L0gin951: Próbuję tak zrobić od 2 dni. Jak wcześniej miałem inne podejście - żeby na szybkiego zagarnąć parę prowincji w afryce i jakos tam się doczłapać do jako-takiej sytuacji, by potem wrócić na półwysep iberyjski to oczywiście Kastylia atakowała Aragonię, Portugalia dołączała się po stronie Aragonii i Kastylia dostawała wpiernicz. No ale ja wtedy siedziałem w afryce i nei miałem jak wrócić. Więc po kolejnej porażce postanowiłem zmienić taktykę i
  • Odpowiedz
@L0gin951: Też próbowałem. Zazwyczaj Kastylia wpada z impetem w każdy zakątek mojego ledow uciułanego imperium i sobie klika "Fully Annex"

Gra mnie chyba nienawidzi :)
  • Odpowiedz
@L0gin951: To już chyba nie działa, bo nie ma coring range :) I też nie da się anektować wasala na któego nie ma się coring range(1.8 chyba to zmienił) (A szkoda, zrobiłem tak na Rycerzach Maltańskich Japonią :D)
  • Odpowiedz
@L0gin951: No cóż. chyab trzeba liczyć na szczęście. Tyle. Raz mi się udało odebrać kordobę i zakolegować się z francuzami... No ale wtedy jakimś cudem burgundia miałą sojusz z kastylią i wyjatkowo nie upadała po kilku latach tylko stałą się tak wykokszoną siłą, że ustawiała francuzów jak chciała...
  • Odpowiedz