Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ale to #windowsphone jest #!$%@?. Jak mam używac tego telefonu to mdłości dostaje. Zadzwonić czy wysłać smsa to jeszcze ok - da radę. Ale żeby coś więcej tam zrobić bez dociągania 7532675169 aplikacji z tego #!$%@?łego sklepu to nie ma #!$%@?:

1. wrzucam plik z worda na telefon do jakiegos tam #!$%@? folderu pokroju "download", otwieram wbudowanego office`a - nie ma, nie widzi. No dobra, mysle sobie #!$%@? - bede cwany. Sciagnalem jakis explorator, odpalam, dodaje katalogi do tego programu (co #!$%@?!?) zeby zobaczyc pliki które wrzucilem. SĄ, JEST ZAJEBIŚCIE pomyslalem sobie. Otwieram a tam #!$%@? jedna literka w jednej linijce ()|

2. garmin(i wiele innych) nie wspiera tego gownianego softu

3. wbudowany odtwarzacz muzyki jest tak #!$%@? że karton maści na ból dupy musiałem zużyć. Sam #!$%@?ł mi 50 folderów gdzie w każdym umieścil jedna piosenke (WTF #!$%@?!?), nie ma mozliwosci odtwarzania folderami jak to w pieknym #android mozna bylo robic. Chcesz wylaczyc ten #!$%@? odtwarzacz? - haha nie ma #!$%@? #!$%@?, jedyne co mozesz zrobic to sobie strzalke "wstecz" jebnac i tyle twojego.

4. facebook na WP ssie jaja z połykiem w porownaniu do androidowego. Nie chce mi się rozpisywać na ten temat nawet.

5. chcesz wylaczyc WiFi?(podobna sytuacja z transmisja danych) nie ma tak latwo ze zsuniesz pasek z gory i jednym kliknieciem to zrobisz. Musisz sciagnac pasek kliknac ikonke WiFi -> przenosi nas do "menu wifi" i tam dopiero mozna to wylaczyc.

6. nie ma oficjalnej aplikacji YouTube, jest kilka #!$%@? aplikacji ktore sa poprostu gorsze i nieoficjalne

7. Aplikacji wykopu tez nie ma. ( TylkoMirko ssie jaja -nie ma sie co oszukiwac), uzywam darmowej wersji bo nic innego nie ma a InternetExplorer lepszy nie jest ;;

Tych #!$%@? rzeczy jest naprawde w #!$%@? wiecej ale opisywanie wszystkiego raczej sensu nie ma.

Ostatni WP w moim zyciu, wzialem go bo myslalem ze moze ruszyli coś z tym badziewiem i da rade to obslugiwac sensownie. Ale jak widac sie pomylilem i zmarnowalem 1500cebulionow na Lumie1520. Teraz tego gowna nawet sprzedac nie moge bo trzeba wyswietlacz z szybka razem wymieniac (700zl w serwisach) >
>

Domyslam sie ze sciagne na siebie cala gownoburze ale w #!$%@? to mam. Moja opinia i tyle.

#boldupy #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #android ##!$%@?
  • 14
  • Odpowiedz
nie ma oficjalnej aplikacji YouTube, jest kilka #!$%@? aplikacji ktore sa poprostu gorsze i nieoficjalne


@n4nowaty: #!$%@? to może jesteś Ty. Trzeba by się nad tym zastanowić. Wchodzisz na #bojowkawindowsphone i wylewasz swoje gorzkie żale aprobując Androida. Zachowaj to dla siebie, zmień telefon, usuń konto, cokolwiek (do wyboru, do koloru), a nie piszesz, jak bardzo Cię dupa piecze. Równie dobrze mogę napisać jaki to Android jest #!$%@? (jak Ty to określiłeś
  • Odpowiedz
wrzucam plik z worda na telefon do jakiegos tam #!$%@? folderu pokroju "download", otwieram wbudowanego office`a - nie ma, nie widzi.


@n4nowaty: bo się wrzuca w chmure a nie przez kabelek, szkoda że na dyskietkę nie wrzucasz

garmin(i wiele innych) nie wspiera tego gownianego softu


@n4nowaty:ooo tak...

Garmin/ Navigon http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/navigon-europe/da8734ed-666a-4227-81ea-8fc937752d98

CoPilot http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/copilot-gps/ec860657-f89d-4740-866b-97c44b49a20c

Here Maps http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/here-drive/31bbc68c-503e-4561-8d85-a294d54df06f

Dalej nie chce mi się czytać...
  • Odpowiedz