Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jaka akcja.

Mój #rozowypasek dzwoni do mnie, że dostał mandat za parkowanie i opowiada:

No kurcze poszłam do dentysty, miałam bilet opłacony do 14:18, przychodzę do auta 14:23 i już mam mandat za szybą :(

Ja prawilnie pocieszam ją, że oni tylko czekają na minutę spóźnienia i wypisują kary, ona w tym czasie otwiera ten mandacik i czyta mniej więcej,

Mandat za nieuiszczenie opłaty 50zł, czas kontroli 14:11

Oboje takie zdziwienie, że jak to, że czemu, ona to już w ogóle zdziwiona i wkurzona, że jak tak można człowieka traktować, myślimy co tu teraz zrobić więc pytam ją czy zostawiła bilet w rzeczywiście widocznym miejscu za szybą czy ten kontroler taki ślepak, a ona:


...

...

...


#logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory #coolstory
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieznajomyPannn: pytałem, czy jest numer rejestracyjna auta jej, to wtedy by sie dało odkręcić, ale mówi że nie ma, więc równie dobrze ktoś by mógł jej ten bilet dać, a na nim jest napisane, że trzeba go zostawić w widocznym miejscu za szybą. Chyba będzie ciężko odkręcić ;D
  • Odpowiedz
@Suszi88: Napisz do administratora strefy, jeśli macie bilet, to jest szansa że anulują. Mała, ale jest. Będą kombinować, że pewnie biletu nie było, a potem sobie zorganizowała kobitka. Jeśli to bilet z nadrukiem rejestracji (są takie, nie wiem czy w twoim przypadku), to szansa na anulowanie większa. Walcz! Pokaż kobiecie jaki z ciebie samiec alfa, wojownik z systemem, obrońca nierozgarniętych pasków! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo
  • Odpowiedz
@Suszi88: warszawa? jak ze starego automatu to powinni uznać, mi tak uznali jak mi spadł na podłogę i nie było go widać, niech Twój różowy naściemnia ze spadł pod szybę i nie był widoczny.
  • Odpowiedz
@Dolan: Nie, ona akurat w małej mieścinie była, no właśnie już jej powiedziałem, że trzeba będzie napisać tam, że się musiał zsunąć, coś pokombinujemy :)
  • Odpowiedz
@Suszi88: Niech się zgłosi, to anulują opłatę karną. W wielu miastach już wcale nie patrzą na te karteczki, tylko mają wykaz opłaconych rejestracji z bazy danych i porównują.
  • Odpowiedz
@Suszi88: nie ma końca moje zdziwienie kiedy każdorazowo ktoś opisuje jakąś historię, która udawania jednoznacznie, że jest w związku z jakąś totalnie tępą dzidą. Kto jest bardziej przegryw w takiej sytuacji to sam już nie wiem: sama tępa dzida, czy gość, który jest z taką i jeszcze się tym publicznie chwali?
  • Odpowiedz
@cierpkiezale: Jak to fajnie i łatwo kogoś obrażać przez internet :D żeby ci się przypadkiem w "realu" kiedyś nie zdarzyło na kogoś kobietę powiedzieć "tępa dzida", bo nie wiem czy zdążyłbyś w ogóle dokończyć to zdanie.

P.S.

Odwalenie jakiejś głupoty zdarza się każdemu bez względu na jego IQ
  • Odpowiedz
@Suszi88: "Odwalenie jakiejś głupoty zdarza się każdemu bez względu na jego IQ "

zgoda, ale tylko ci z przeciętnym IQ się tym nie chwalą publicznie i mało tego nie liczą na atencję w związku z tym bo to przecież takie zabawne w hooy ha ha hi hi iksde.
  • Odpowiedz
@Suszi88:

Według ostatniego wyroku Sądu Najwyższego można mieć bilet w kieszeni, nie trzeba wsadzać za szybę. Miasto ma obowiązek anulować opłatę dodatkową (to nie jest mandat) po okazaniu biletu. Było o tym głośno jakoś we wrześniu. Dlatego dopóki nie wprowadzą konieczności wklepywania numeru rejestracyjnego na bilecik to można dwa samochody na jedną opłatę parkować (jeden ma za szybą, kolega nie ma swojego, ale pożycza od niego bilet kiedy trzeba pójść
  • Odpowiedz