Wpis z mikrobloga

@karwaszbarabasz: Panie dej Pan spokój... W podbazie zawsze prawilnie na samym końcu a później mutacja, transformacja, włosy na jajkach i od tego wszystkiego złapałem chorobę lokomocyjną. Jak #!$%@? frajer siedziałem z przodu i gadałem z loszkami zamiast z tyłu siedzieć i heheszkować z kumplami jak normalne gimbostuleje...

Ale co tam, to ukształtowało mój silny charakter. Dzięki temu teraz jestem szarmanckim #!$%@?
  • Odpowiedz
@karwaszbarabasz: ja zawsze z przodu z jakąś dziewczyną siedziałem w ramach ehhehe podrywu hehe (bo barachło na tyle przeszkadzało). i to moim zdaniem była najbardziej prestiżowa pozycja, każdy śmieszek z tyłu i tak myślał jedynie o tym, żeby obok dziewczyny usiąść zazwyczaj najgłośniejszy z tyłu był największą #!$%@?ą w relacjach chłopako-dziewczęcych XD
  • Odpowiedz
@rad0330 @Prezesu co wy #!$%@? w ogóle, i tak najlepsze loszki siedziały z tyłu właśnie (co widać na pic rel). to był wieczny melanż na ostrzu noża, tede od matiego przez irde z telefonu i prawda czy wyzwanie. z przodu siedzieli tylko frajerzy, którzy dali się złapać na NIE CHODZIMY PO AUTOKARZE. siedzieć z przodu, #!$%@?, proszę was. by wam siadła pikawa, jakbyście mieli kupić red bulla na stacji, stulejarze.
  • Odpowiedz
@karwaszbarabasz: na samym tyle siedziały patusy, do tego jak trafiłeś miejsce na środku to facetka widziała wszystko co się odjebywało.

Dlatego najlepsze miejsce to przedostatni rząd przy oknie, po boku mój najlepszy ziomeczek, a w sąsiednich fotelach inni prawilni cumple.
  • Odpowiedz