Wpis z mikrobloga

Haters Gonna Hate

Drogie Mirasy właśnie przechodzę, przez ostrą falę krytyki. Ale od początku:

Mój filmik, który umieściłem na mirko, zaczyna być wszędzie. Mam wrażenie, że otworzę lodówkę i wyskoczy z niej kolejny promotor z zamiarem wykupienia licencji. Nie ukrywam-nie byłem na to przygotowany. Ale chyba coś w tym jest, że jeżeli czegoś człowiek się nie spodziewa, to na pewno się to wydarzy. Od samego początku pomogliście mi we wszystkim, począwszy od sugestii zmiany nazwy tytułu, po zasugerowanie włączenia reklam, no i co najważniejsze-to Wy nabiliście pierwsze odsłony.

W bardzo krótkim czasie, zaczęły się do mnie dobijać firmy zajmujące się social media, by otrzymać licencję na promowanie filmu. Długo zwlekałem (powiedzmy że dzień mi to zajęło) żeby taką decyzję podjąć. Skłoniła mnie do tego liczba kradzieży filmu na fb. Zorientowani wiedzą ile odsłon skradziono-moj różowy ostatnią ilość jaką widział, to 11,5mln. Takich fanpejdży przed zgłoszeniem było kilka. Firma, która ma w posiadaniu prawa do filmu to Storyful. Odsprzedają filmy na licencji do yahoo, aola, etc. Zyskami dzielimy sie 60/40% (40 to ich zarobki). Do ich zadań należy sprzedaż filmu po najlepszej możliwej cenie oraz zgłaszanie osób/stron, które film kradną. Na pewno interesuje Was: "ile zarabiasz"? Tego sam nie wiem-poważnie. Pierwszą kasę oraz zestawienie, otrzymam na koniec marca/ początek kwietnia. Serio-tak to działa.

Chciałbym Wam wszystko opisywać bardziej szczegółowo, bo wiem, że wielu z Was interesuje co dalej z małą Mirabelką się stanie. Musicie mi dać trochę czasu, bo to co dzieje się teraz to jakiś obłęd. Zostałem oderwany od swojego bordo życia, by stać się twórcą Virala…Btw. piszcie pod tagiem #perfectdaddy Niech żonabijealewolnobiega służy tak, jak widział to w swoim zamyśle @katalizat0r

Dobra a teraz trochę bolesnej prawdy o tym całym k---a szoł biznesie:

-W sieci jestem juz drugim wardęgącwelem. Fala Hejtu leje sie na mnie z każdej strony. Jestem k---ą, kretynem, debilem, który naśmiewa się z własnego dziecka, zarabiając na nim pieniądze. Powinni mnie wsadzić, dziecko oddać mopsom, a moja żona to d----a.

-Zostałem obdarty z całej anonimowości. Wiedzieli o nas tylko moi najbliżsi znajomi i rodzina. Teraz moje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i pewnie rozmiar buta, krążą po necie zachęcając rodaków do składania mi życzeń w stylu: umrzyj gnoju.

-Apropos znajomych. Gdy Twój najbliższy kumpel mówi Ci, że on by swojego dziecka nigdy tak nie upublicznił(samemu wysyłając jego zdjęcia na przeróżne konkursy)po czym wylicza Ci ze złością kasę, której jeszcze nie zarobiłeś-to boli.

-KASA, KASA, KASA, na dziecku zarabiasz chuju-gnoju p--------y.

Dobra koniec bo jutro do roboty. Wiecej i bardziej innym razem
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d1ck: lej na to ciepłym moczem, cokolwiek byś nie robił, zawsze znajdą się gnoje, którzy sprowadzą cię do swojego gównianego poziomu. Bo się wybiłeś. Po prostu, pousuwaj konta a na ulicy pytania tego typu olewaj ;)
  • Odpowiedz
@d1ck:

1. Jakim k---a cudem upublicznili Twoje imię i nazwisko? Umowa ze Storyful to zakładała? Nie było możliwości zastrzeżenia anonimowości?

2. Czy Storyful położył też łapę na Google Adsense, czy dalej jak wchodzisz w swojego menadżera na YT to się liczniczek kręci Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

3. P-----l hejterów, powodzenia - film jest bardzo uroczy :D
  • Odpowiedz
  • 0
@julbo: 1. Do teraz nie wiem, ale film byl w lokalnych mediach, wiec moze kros zyczliwy.

2. Na adsensach raczej nie. Wyswietla mi sie, ze zarobilem poki co 6dolarow-ale to jakos z opoznieniem nalicza.

3. Dzieki;)
  • Odpowiedz
@d1ck: Ad 2. Tak, racja. Zakładka Analityka pokazuje z opóźnieniem, czasem nawet całodniowym a po weekendzie nawet i około 48 godzin, no w każdym razie potrzebuje żeby się dany dzień skończył chyba we wszystkich strefach czasowych i potem pokazuje.

Pamiętaj, że są to "Łączne SZACUNKOWE zarobki", czy ostateczne będą ciut niższe - bo google musi sprawdzić czy nie nabijałeś specjalnie reklam ITP ITD.

Ale możesz zrobić tak - jak zobaczysz
  • Odpowiedz
  • 0
@Stadler: albo najlepiej wejdz na strone i postepuj jakbys chcial dodac film. Wszystkie warunki masz wypisane. Moga sie roznic miedzy jutuberami w nieznacznym stopniu.
  • Odpowiedz