Wpis z mikrobloga

#fitness #odchudzanie #zdrowie

Mireczki chciałbym trochę wziąc się za siebie, mam 29 lat, 174 cm wzrostu i 85kg wagi oraz wielki piwny brzuszek :/

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że zbyt łatwo zaczynają mnie męczyć najprostrze rzeczy, a co najgorsze nawet te które sprawiają przyjemność #pozdrodlakumatych

Tak więc cel to zrzucenie trochę (wagi tak do 70kg) + poprawienie wydolności.

Problem jest taki, że nie mam czasu na ustalanie sobie treningów czy diet i szukam czegoś co mi w tym pomoże. Znalazłem np taką stronę: http://www.bodyworks.pl/

Czy istnieją podobne aplikacje bądź portale które zrobią za nas robotę z ustalaniem diet i treningów?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasz728: No to w takim razie najlepszym - i na pewno szybszym - wyjściem będzie trener personalny. :)

Ja zapłaciłem 100 zł za samą dietę (aczkolwiek wiem, że jak bierzesz jeszcze treningi z nim to wychodzi nieco taniej).

Jak nie ćwiczłeś nigdy to możesz wykupić kilka treningów z nim + plan treningowy ułożony pod Ciebie.

Po jakimś czasie ogarniesz, a jak ćwiczyłeś to sam trening + dietę. ;)
  • Odpowiedz
@lukasz728: Na każdej -większej -siłowni będzie trener personalny. Jak nie ćwiczyłeś to najlepiej żeby ktoś Ci pokazał jak jakieś ćwiczenia wykonywać - po co od razu źle zaczynać? ; )

Więc chyba lepiej jest znaleźć trenera offline. Nierzadko sam trener także będzie dietetykiem - w końcu ma doświadczenie w tych sprawach. :>
  • Odpowiedz