Wpis z mikrobloga

Ogłosili właśnie nominacje do Złotych Globów. Wszystkie znajdziecie tu: http://www.hollywoodreporter.com/news/golden-globe-awards-nominations-complete-756441?utm_source=twitter

Nie ma #theknick (jest Owen, ale to nie wystarczy IMHO), jest #graotron #orangeisthenewblack #fargo i kompletnie od czapy #downtonabbey. Takie sobie te nominacje, ale jest #truedetective

Ps. Załapali się i Polacy - "Ida" z nominacją dla najlepszego nieanglojęzycznego filmu!

#seriale #zlotegloby #kultura
  • 4
@kajaszafranska: Sam już nie wiem, co mnie bardziej dziwi - brak nominacji dla Dinklage'a za rewelacyjny sezon w GoT czy nominacja dla serialu the CW :D Mogliby rozbudować kategorie do 10 pozycji, bo strasznie biednie to wygląda.
@Elodin: Oni chyba mają bardzo trudne zadanie, bo np. w kategorii "komedia" leżą i kwiczą. Z drugiej strony jeśli chodzi o seriale dramatyczne to zwykle jednak jest większy wybór. Mnie strasznie boli brak The Knick, bo dawno w tv nie było czegoś tak świeżego jak ten serial. Zamiast tego jest np. The Affair, przez którego pierwszy odcinek nie byłam w stanie przebrnąć. Fajnie, że praktycznie cała obsada Fargo dostała nominacje, bo